Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu:Ochrana osobných údajov
Ok

Aktuálne snehové správy Slovensko

Snehové podmienky v lyžiarskych strediskách regiónu Slovensko. Aktuálna výška snehu, stav snehu, koľko zjazdoviek je otvorených a koľko vlekov premáva, kedy snežilo a aké bude počasie v ďalších dňoch. Všetko podstatné o snehu v regióne Slovensko na jednom mieste, pre kompletné snehové správy kliknite na názov strediska.
0
Strediská s +20cm nového snehu Kde snežilo?
Nezmeškaj žiadny Powderalarm!Prihlás sa teraz!

Reklama

Bachledka: Nová reštika sa stráca vo svahu ©Ski Bachledka

Bachledka: Nová reštika sa stráca vo svahu

Pri výstupnej stanici vznikajúcej kabínovej lanovky z Bachledovej doliny prebieha čulý stavebný ruch. Na hrebeni Spišskej Magury sa rodí jedinečná stavba z rúk známeho architektonického ateliéru Compass.

Celý článok

V októbri začne predpredaj skipasov do Valčianskej doliny ©facebook Snowland Valčianska dolina

V októbri začne predpredaj skipasov do Valčianskej doliny

Obľúbené rodinné lyžiarske stredisko Snowland Valčianska dolina poteší v zime 2018/19 lyžiarov najmä ďalším novým vlekom. A radosť z výhodného sezónneho skipasu budú mať všetci, ktorí si ho kúpia počas októbra.

Celý článok

Sezónne skipasy do Salamandra Resortu len za 130 € ©Salamandra Resort

Sezónne skipasy do Salamandra Resortu len za 130 €

Leto sa končí a čas zimných predpredajov sa začína. Pripravte sa na zimu aj vy a zaobstarajte si sezónny skipas za výhodnú cenu v práve spustenom predpredaji.

Celý článok

Fotografie Slovensko

S predstihom? Na poslednú chvíľu?

Reklama

Reklama