Aktuálne snehové správy Pezinská Baba

Skôr ako sa vyberieš na lyžovačku, over si snehové podmienky v stredisku Pezinská Baba. Momentálne nemáme žiadne informácie o množstve snehu v lyžiarskom stredisku Pezinská Baba. Na tejto stránke môžete zistiť, na koľkých zjazdovkách sa lyžuje, koľko vlekov je v prevádzke, kedy naposledy snežilo, koľko snehu napadlo a aké je v stredisku počasie.
Pezinská BabaZatvorené

Čerstvý sneh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka k snehovým podmienkam: Prevádzka vlekov v tejto zimnej sezóne bola ukončená. Obnovenie prevádzky je možné len v prípade napadnutia dostatočnej vrstvy snehu.

Profil strediska

hero
07. dec
Plánovaný štart sezóny
03. mar
Plánovaný koniec sezóny
Lyžiarske stredisko Pezinská Baba Lyžiarske stredisko Pezinská Baba sa nachádza na hrebeni Malých Karpát, v blízkosti cesty II/503 Pezinok – Malacky. Vzdialenosť strediska od Pezinka je 12 km a od Malaciek 19 km. Vďaka výbornej dostupnosti sú strediská Pezinská Baba aj Zochova chata vyhľadávané najmä lyžiarmi zo Západného Slovenska. Cesta na Pezinskú Babu z Bratislavy trvá iba 40-50 minút. ► Dobre vedieť Na Pezinskej Babe sú tri hlavné zjazdovky s dĺžkou 500, 700 a 1000 m. Najdlhšia trať ponúka lyžiarom striedanie rôznych typov náročnosti - kým vrchný úsek je vhodnejší pre nenáročných lyžiarov, sspodný najnáročnejší úsek je veľmi strmý. Menej skúsení lyžiari ho však môžu obísť na lyžiach po lesnej ceste. Najkratšia zjazdovka je osvetlená pre večerné lyžovanie, ktoré je pri vhodných snehových podmienkach spustené denne od 17 do 21 hod. ► Služby v stredisku Návštevníkom je k dispozícii ski servis, požičovňa lyží, lyžiarska škola a takisto škola bežeckého lyžovania. Občerstvenie lyžiarov zabezpečuje bufet a reštaurácia. ► Tipy pre bežkárov Milovníci bežeckého lyžovania môžu využiť niektorý z troch bežkárskych okruhov dlhých 2, 3 a 5 kilometrov. Kým najkratší okruh je súčasne najmenej náročný, na najdlhšom okruhu bežkári prekonávajú prevýšenie 144 metrov. Najobľúbenejší je stredne dlhý, trojkilometrový okruh.

Naplánuj si pobyt

Blízke strediská & súvisiace regióny

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.