Aktuálne snehové správy Fričkovce

Skôr ako sa vyberieš na lyžovačku, over si snehové podmienky v stredisku Fričkovce. Momentálne nemáme žiadne informácie o množstve snehu v lyžiarskom stredisku Fričkovce. Na tejto stránke môžete zistiť, na koľkých zjazdovkách sa lyžuje, koľko vlekov je v prevádzke, kedy naposledy snežilo, koľko snehu napadlo a aké je v stredisku počasie.
FričkovceZatvorené

Čerstvý sneh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka k snehovým podmienkam: Pre nepriaznivé počasie je lyžiarske stredisko zatvorené. Viac tu: https://lyziarske-stredisko-frickovce.webnode.sk/

Profil strediska

hero
30. dec
Plánovaný štart sezóny
23. feb
Plánovaný koniec sezóny
Lyžiarske stredisko Fričkovce Lyžiarske stredisko Fričkovce nájdete v rovnomennej obci, vzdialenej 13 km od Bardejova a 30 km od Prešova. Rezort ponúka tri lyžiarske vleky s dĺžkou 330 m. Tri technicky zasnežované zjazdovky sú vhodné pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. ► Dobre vedieť Stredisko je zvyčajne v prevádzke od piatku do nedele, pričom v piatok sa začína o 14:00 hod. V prípade väčšieho záujmu je možné sa vopred dohodnúť o prevádzke lyžiarskych vlekov aj počas týždňa. ► Služby v stredisku Pri dojazde zjazdoviek je bufet s bezplatným wifi pripojením, požičovňa lyžiarskeho výstroja a úschovňa. Stedisko ponúka vždy v piatok a v sobotu aj večerné lyžovanie. ► Tipy na ubytovanie vo Fričkovciach a okolí Ponuky ubytovania v rezortoch, penziónoch, apartmánoch, chatách, ubytovniach či privátoch nájdete aj tu: ubytovanie Fričkovce.

Naplánuj si pobyt

Blízke strediská & súvisiace regióny

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.