Aktuálne snehové správy SKI PARK Kubínska

Skôr ako sa vyberieš na lyžovačku, over si snehové podmienky v stredisku SKI PARK Kubínska. Momentálne nemáme žiadne informácie o množstve snehu v lyžiarskom stredisku SKI PARK Kubínska. Na tejto stránke môžete zistiť, na koľkých zjazdovkách sa lyžuje, koľko vlekov je v prevádzke, kedy naposledy snežilo, koľko snehu napadlo a aké je v stredisku počasie.
SKI PARK KubínskaZatvorené

Čerstvý sneh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka k snehovým podmienkam: Snažili sme sa udržať sezónu čo najdlhšie, ale klimatické podmienky nás donútili ukončiť prevádzku zimnej sezóny 23/24. Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na Vás opäť v lete!

Profil strediska

hero
16. dec
Plánovaný štart sezóny
07. apr
Plánovaný koniec sezóny
Lyžiarske stredisko SKI PARK Kubínska hoľa Kubínska, ako sa toto lyžiarske stredisko skrátene prezýva, sa nachádza 8 km severozápadne od mesta Dolný Kubín, v pohorí Oravská Magura. Lyžiarske stredisko je situované v nadmorskej výške 720 až 1396 metrov, prevýšenie zjazdoviek dosahuje 676 metrov. Vrchol tratí ponúka výhľad na okolité horstvá, spomeňme Západné Tatry a Chočské vrchy.  ► Dobre vedieť Svahy s južnou expozíciou obsluhujú dve 4-sedačky (dĺžka 1332 a 1050 m) a osem vlekov, z ktorých polovica je vhodných aj pre začiatočníkov. Celková kapacita prepravných zariadení je 9000 pasažierov za hodinu.  9 upravovaných zjazdoviek má celkovú dĺžku 14 kilometrov a dve tretiny tratí sú technicky zasnežované. ► Služby v stredisku Súčasťou strediska je snowpark, ktorý je bezpečne oddelený od lyžiarskych tratí a má samostatný vlek. Nechýba lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa a servis lyží a snowboardov, niekoľko reštaurácií, bufetov a bar. V stredisku sa nachádza bezplatné parkovisko s kapacitou 1500 parkovacích miest. ► Tipy na ubytovanie na Kubínskej holi a v okolí Priamo v stredisku sa nachádza trojhviezdičkový Hotel Green. Na svahoch strediska sú ďalej viaceré chaty a chalupy, ktoré ponúkajú ubytovanie priamo na svahu alebo len pár metrov od zjazdovky. Ďalšie ubytovacie zariadenia, najmä penzióny nájdete v okolitých dedinách vo vzdialenosti do 10 kilometrov od strediska. Ponuky ubytovania v rezortoch, penziónoch, apartmánoch, chatách, ubytovniach či privátoch nájdete aj tu: ubytovanie Ski Park Kubínska hoľa.  

Blízke strediská & súvisiace regióny

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.