Recenzie SKI PARK Kubínska

Poznáte SKI PARK Kubínska? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ SKI PARK Kubínska nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie SKI PARK Kubínska

Spolu (3.4)
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
Vanesa
Lyžovačka bola čistá TOP-ka!
Ján
Krásne prostredie, strava v poriadku, ale nekonečne dlhé čakanie na vleky, či už na sedačku alebo na pomu. Jedna cesta hore vyše hodiny. Ďakujem, neprosím. Nebolo to o lyžovaní, ale o tlačení sa v radoch na vleky. Chcem vyzdvihnúť úplne super chalanov v ski servise, ktorí nám veľmi pomohli.
Krásne prostredie,
Strašne dlhé čakanie na vleky
Vlado
Toto stredisko je fakt moja lyžiarska srdcovka. Za mna po preplnenej Jasnej najlepšie stredisko na slovensku.
Červstý menšester, ludia s dobrým srdcom, príjemná atmostféra
Štefan
Stredisko by bolo super vzhľadom k širokému výberu tratí rôznych náročností, avšak celkový dojem pokazili totálne neupravené zjazdovky. Prišli sme pol hodinu po otvorení a zjazdovky boli neupravené a tým pádom pre menej skúsených lyžiarov nevhodné až nebezpečné. Pozitívne hodnotím možnosti občerstvenia v stredisku, ktorých je dostatok.
Neupravené zjazdovky
Maria
Nešťastie nechodí po horách, treba sledovať podmienky mili zlatí. Lebo heslo na vlastne nebezpečie je čisté pokrytectvo, keď necháte ísť lanovky hore a vystúpite a ani neviete kde je zjazdovka…a pani pri okienku povie že sa mám lyžovať dole (kde je trať pre deti - otázka bezpečnosti) a oni sneh majú takze peniaze nevracajú. Toľko k slovenskému lyžovaniu.
Obstojne pomery na slovenský priemer - nie však pre tento raz
Absolútne nekontrolujú viditeľnosť a pani pri okienku povie že som si mala pozrieť počasie a dolu vidno
Barbara
Výborné stredisko, ktoré ponúka nádherné výhľady a široké, kvalitne upravené zjazdovky rôznych náročností - každý si tu príde na svoje ;)
Mirka
Parádne stredisko, odporúčam! :)
Super trať, krasne prostredie
Nemam
Julka
Krásne prostredie, rozprávkové zasnežené stromčeky na vrchole sú úplný unikát! Také sme v inom stredisku nevideli. Je tu parádne :)
Dominika Slamková
radi sa tu vraciame, je tu skrátka skvete! Skvelé lyžiarske stredisko.
Dori
Milujem toto stredisko! Zlatý a nápomocný personál. Vďaka tomu, že sú zjazdovky široké sú veľmi bezpečné. Na svoje si prídu nie len skúsení lyžiari, ale aj začiatočníci, alebo rodiny s deťmi.
široké, upravené zjazdovky
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom SKI PARK Kubínska, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.