Aktuálne snehové správy Krpáčovo

Skôr ako sa vyberieš na lyžovačku, over si snehové podmienky v stredisku Krpáčovo. Momentálne nemáme žiadne informácie o množstve snehu v lyžiarskom stredisku Krpáčovo. Na tejto stránke môžete zistiť, na koľkých zjazdovkách sa lyžuje, koľko vlekov je v prevádzke, kedy naposledy snežilo, koľko snehu napadlo a aké je v stredisku počasie.
KrpáčovoZatvorené

Čerstvý sneh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka k snehovým podmienkam: Sezóna 2023/24 ukončená. Ďakujeme všetkým návštevníkom za podporu a tešíme sa na sezónu 2024/25

Profil strediska

hero
28. dec
Plánovaný štart sezóny
02. mar
Plánovaný koniec sezóny
Lyžiarske stredisko Krpáčovo Skiareál Krpáčovo leží v Nízkych Tatrách, 22 km severozápadne od Brezna. Prístup do strediska je možný z Dolnej Lehoty alebo z Tálov. V areáli strediska nájdete 2 lyžiarske vleky. Dlhý vlek (dĺžka 400 m, prevýšenie 80 m) je vhodný pre skúsenejších lyžiarov a snowboardistov, obsluhuje dve stredne ťažké zjazdovky. Krátky vlek (dĺžka 250 m, prevýšenie 60 m) obsluhuje miernu, modrú zjazdovku a je určený pre začiatočníkov a rodiny s deťmi.  ► Služby v stredisku Bufet, požičovňa lyží a snowboardov, lyžiarska škola, servis a úschovňa. ► Tipy na ubytovanie v Krpáčove a okolí Hotel Hydro Krpáčovo priamo v areáli lyžiarskeho strediska má kapacitu 108 lôžok v dvoj a trojlôžkových izbách a tiež v apartmánoch.  Ponuky ubytovania v rezortoch, penziónoch, apartmánoch, chatách, ubytovniach či privátoch nájdete aj tu: ubytovanie Krpáčovo.

Naplánuj si pobyt

Blízke strediská & súvisiace regióny

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.