Aktuálne snehové správy Drienica

Skôr ako sa vyberieš na lyžovačku, over si snehové podmienky v stredisku Drienica. Momentálne nemáme žiadne informácie o množstve snehu v lyžiarskom stredisku Drienica. Na tejto stránke môžete zistiť, na koľkých zjazdovkách sa lyžuje, koľko vlekov je v prevádzke, kedy naposledy snežilo, koľko snehu napadlo a aké je v stredisku počasie.
DrienicaZatvorené

Čerstvý sneh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka k snehovým podmienkam: Milí lyžiari a snowboardisti, sezóna 2023/2024 je ukončená. Už teraz sa na Vás tešíme a pevne veríme, že nás budúca zima odmení poriadnou snežnou nádielkou.

Správy z prvej ruky

Super svah hlavne pre začiatočníkov a prvé lyžovanie v sezóne, čerstvý sneh, jednoducho paráda.
pred 6 mesiacmi

Profil strediska

hero
09. dec
Plánovaný štart sezóny
25. feb
Plánovaný koniec sezóny
Lyžiarske stredisko Ski Drienica Lyžiarske stredisko Ski Drienica je položené pri obci Drienica, 25 km severozápadne od mesta Prešov. Ponúka štyri lyžiarske vleky (dĺžka 2x1000, 300 a 150 m) so zjazdovkami pre začiatočníkov aj pokročilejších lyžiarov. Jedna trať je osvetlená pre večerné lyžovanie, všetky lyžiarske terény sú technicky zasnežované. ► Služby v stredisku Priamo na svahu sa nachádza niekoľko čajovní, rýchlych občerstvení, požičovňa lyží a servis. Po dohode vopred je možné využiť lekcie lyžiarskych a snowboardových inštruktorov. Parkovanie je bezplatné. Reštaurácie sa nachádzajú v blízkosti svahu v Hoteli Javorná a v Hoteli Šomka. ► Tipy na ubytovanie Najbližšie na zjazdovky to máte z Hotelu Šomka a z Hotelu Javorná. Ubytovať sa ďalej môžete napr. v Horskom hoteli Šport Lysá či vo viacerých privátoch.

Naplánuj si pobyt

Blízke strediská & súvisiace regióny

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.