Aktuálne snehové správy Lopušná dolina Skitatry - Tatrasvit

Skôr ako sa vyberieš na lyžovačku, over si snehové podmienky v stredisku Lopušná dolina Skitatry - Tatrasvit. Momentálne nemáme žiadne informácie o množstve snehu v lyžiarskom stredisku Lopušná dolina Skitatry - Tatrasvit. Na tejto stránke môžete zistiť, na koľkých zjazdovkách sa lyžuje, koľko vlekov je v prevádzke, kedy naposledy snežilo, koľko snehu napadlo a aké je v stredisku počasie.
Lopušná dolina Skitatry - TatrasvitZatvorené

Čerstvý sneh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka k snehovým podmienkam: VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, UKONČILI SME SEZÓNU 2023/2024! ĎAKUJEME VÁM ZA PRIAZEŇ A TEŠÍME SA NA VÁS BUDÚCU SEZÓNU!

Profil strediska

hero
29. dec
Plánovaný štart sezóny
03. mar
Plánovaný koniec sezóny
Svit – Lopušná dolina – Skitatry je jedno z dvoch lyžiarskych stredísk v Lopušnej doline. Stredisko Skitatry, tiež známe pod názvom Ski Tatrasvit alebo Nová Lopušná dolina, je vzdialené 4 km od Svitu a 11 km od Popradu. V Skitatry nájdete jeden lyžiarsky vlek, ktorý obsluhuje červeno-čiernu zjazdovku s dĺžkou 1100 m a prevýšením 240 m. Zjazdovka je vhodná pre stredne pokročilých a pokročilých lyžiarov. Dolná časť svahu je menej strmá a je možné lyžovať výhradne na nej, nakoľko lyžiarsky vlek je vybavený medzistanicou. Vrchol strediska poskytuje panoramatický výhľad na Vysoké Tatry. Zjazdová trať má vybudované osvetlenie pre večerné lyžovanie. ► Služby v stredisku V stredisku je možnosť požičania lyžiarskej výstroje a zabezpečenia lyžiarskeho inštruktora. Gastronomické služby sú zastúpené rýchlym občerstvením a reštauráciou. ► Tipy na ubytovanie v Lopušnej doline a okolí Ponuky ubytovania v rezortoch, penziónoch, apartmánoch, chatách, ubytovniach či privátoch nájdete aj tu: ubytovanie Lopušná dolina - Tatrasvit.

Naplánuj si pobyt

Blízke strediská & súvisiace regióny

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.