Aktuálne snehové správy Opalisko - Závažná Poruba

Skôr ako sa vyberieš na lyžovačku, over si snehové podmienky v stredisku Opalisko - Závažná Poruba. Momentálne nemáme žiadne informácie o množstve snehu v lyžiarskom stredisku Opalisko - Závažná Poruba. Na tejto stránke môžete zistiť, na koľkých zjazdovkách sa lyžuje, koľko vlekov je v prevádzke, kedy naposledy snežilo, koľko snehu napadlo a aké je v stredisku počasie.
Opalisko - Závažná PorubaZatvorené

Čerstvý sneh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm

Správy z prvej ruky

Dobre udržiavaný svah, milý a nápomocný personál, parkovisko hneď po ruke, dobré ceny, krásny výhľad, drahý a nekvalitný bufet po pravej strane. Ten menší sme neskúšali. Páčil sa mi mini vlek a priestor vyhradený pre maličké učiace sa detičky.
pred 3 mesiacmi
Opalisko - Závažná Poruba - sedačková lanovka - webkamera
pred 8 hodinami

Profil strediska

hero
09. dec
Plánovaný štart sezóny
03. mar
Plánovaný koniec sezóny
Lyžiarske stredisko Opalisko  Ski Opalisko sa nachádza v Nízkych Tatrách nad obcou Závažná Poruba, na úpätí vrchu Poludnica, 7 km juhovýchodne od Liptovského Mikuláša.  ► Dobre vedieť Celková dĺžka zjazdoviek v stredisku je 3,2 km. Opalisko ponúka dve červené zjazdovky: Galička (1560 m) a Stará (900 m); a tri modré zjazdovky: Fajka (400 m), Kücbiel (300 m) a Detská (60 m). Zjazdovky obsluhuje 2-sedačka (dĺžka 753 m, prevýšenie 214 m) a štyri lyžiarske vleky. ► Služby v stredisku V stredisku je detský areál so sánkarskou a snowtubingovou dráhou a s prírodným klziskom, lyžiarska škola a škôlka, snowboardová škola a škôlka, servis a požičovňa športového vybavenia. Občerstviť sa možno v bufete priamo na svahu, prípadne v dvoch reštauráciách. K dispozícii sú tiež bežecké trate v dĺžke 15 km, 7,5 km, 5 km, 2 km a 1 km s osvetlením.  ► Tipy na ubytovanie na Opalisku a v okolí Ponuky ubytovania v rezortoch, penziónoch, apartmánoch, chatách, ubytovniach či privátoch nájdete aj tu: ubytovanie Opalisko.

Blízke strediská & súvisiace regióny

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.