Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská

Kvalita/Cena

Perfektné zjazdovky, kvalitné služby, dobré zázemie, ubytovanie na dosah a optimálny pomer kvality a ceny. Ideálne miesto pre skvelú lyžiarsku dovolenku na snehu.

Dolomiti Superski - Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská | Ktoré sú najobľúbenejšie strediská?

Užívatelia OnTheSnow hodnotia lyžiarske strediská v regióne Dolomiti Superski vo viacerých kategóriach. Ktoré stredisko je najvhodnejšie pre rodiny s deťmi? Ktoré má najlepšie zjazdovky? Kde nájdete najlepšie snowparky? V ktorom stredisku je najlepšia apres-ski zábava? Naši užívatelia sa s vami o svoj ​​názor delia tu - a vy sa samozrejme môžete pripojiť tiež tiež.

Naplánuj si pobyt

Strediská - Dolomiti Superski FAQ

Lyžiarske strediská a lyžovanie v Dolomiti SuperskiDolomiti Superski je obrovská lyžiarska oblasť v centrálnych Dolomitoch, zahŕňajúca 12 lyžiarskych stredísk. Pokrýva údolia Val di Fassa, Val di Fiemme a San Martino di Castrozza v Tridentsku; Alta Badia, Val Gardena, Kronplatz/Plan de Corones, Tre Cime Dolomiti (Alta Pusteria) a Valle Isarco v Hornej Adiže; Falcade, Tre Valli, Alleghe/Ski Civetta, Cortina d'Ampezzo a Arabba-Marmolada v provincii Belluno.S jedným skipasom Dolomiti Superski si môžete vychutnávať nekonečné zjazdovky s dychberúcim výhľadom vo všetkých 12 známych lyžiarskych strediskách. Niektoré štatistiky tvrdia, že Dolomiti Superski je vôbec najväčšia lyžiarska oblasť na svete. Sneh je zaručený vďaka kvalitnému zasnežovaciemu systému s 3000 snehových diel, pokrývajúcich 1200 km zjazdoviek s 450 lanovkami a vlekmi.Navštívte svetoznáme zjazdovky ako Sellaronda, Trevalli a Great War Tour a vychutnajte si množstvo medzinárodných podujatí, ktoré sa v tejto skvelej lyžiarskej oblasti odohrávajú.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.