Pozza di Fassa - Aloch - Buffaure Lyžiarske stredisko

Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Č. 8mezi malými strediskami v regióne Trentino
Všetky recenzie

Stredisko

V Pozza di Fassa, v srdci Dolomiti Superski, sa nachádza lyžiarske stredisko Buffaure, ktoré sa čoskoro dočká napojenia na lyžiarske oblasti Ciampac a Sellaronda. Prevádzku v rezorte zabezpečujú moderné lanovky a vleky, lyžiarom sú k dispozícii vždy dobre udržiavané zjazdovky. Návštevníci ocenia doplnkové služby, ako je lyžiarska a snowboardová škola, detská zóna Kinderland, či Snow Park, kde si deti môžu v pokoji a bezpečí vychutnávať prvé zážitky na snehu.

Vedeli ste, že: Obmedzené množstvo zjazdoviek v Buffaure je predurčené viacmenej skôr na jednodňovú lyžovačku. Väčšina tunajších hostí sa počas ďalších dní vydáva na zjazdovky okolitých stredísk, kde môžu lyžovať na stovkách kilometrov zjazdoviek - Pozza di Fassa pritom zostáva ideálnym východiskovým bodom!

Náš tip: Vydajte sa z Pozza panoramatickou kabínovou lanovkou Buffaure, ktorá po niekoľkých minútach stúpaní ponúka nezabudnuteľný výhľad na Catinaccio, Latemar a Sassolungo. Očarujúce hory, ktoré inšpirovali legendy kráľov, kráľovien, gnómov a víl. Z vrcholovej stanice pokračujte sedačkovou lanovkou Col de Valvacin, ktorú obklopuje panoráma hôr Marmolada, Monzón a Vajolet. Krásne a vždy dobre upravené zjazdovky, pripravené pre každého urobia radosť aj tým najnáročnejším lyžiarom. Dve sedačkové lanovky Pala del Geiger a Orsa Maggiore vás dopravia až do nadmorskej výšky 2 248 metrov. Sella Brunec, imaginárna brána do snežných hankov Ciampacu.

Nenechajte si ujsť: Očarujúca panoráma, ktorá vás obklopí, pokoj a bezvadný výhľad do údolia Giumella sú exkluzívnou zárukou nezabudnuteľného dňa na lyžiach.

Zážitok: Údolie Val di Fassa, situované uprostred Dolomitov, je obklopené jedinečnou krajinou. Panoramatická lyžiarska výprava ponúka lyžiarom jedinečné a úplne nové zážitky na lyžiarskom kolotoči v srdci slnečných a pozoruhodných Dolomitov.

Naplánuj si pobyt

Kedy je najviac snehu?

Priemerne nasneží

51cm
32cm
22cm
11cm
8cm
8cm
nov
18cm
dec
39cm
jan
43cm
feb
42cm
mar

Viac o lyžiarskom teréne

5%
Modré zjazdovky
73%
Červené zjazdovky
22%
Čierne zjazdovky
12
Zjazdovky spolu
14.4 km
Zjazdovky spolu
2 km
Najdlhší zjazd
14.4 km
Zjazdný terén
1.9 km
Osvetlené

Počet vlekov: 7

1
Kabínkové lanovky
4
4-sedačky
2
Lyžiarske vleky

Nadmorská výška

2354m
Vrchol
0m
Prevýšenie
1320m
Údolie

Dôležité dátumy

03 december, 202203. 12. 2022
Plánovaný štart sezóny
11 apríl, 202311. 04. 2023
Plánovaný koniec sezóny
N.A.
Dĺžka sezóny (dni)
N.A.
Dlžka ostatnej sezóny (dni)
N.A.
V prevádzke (roky)
0cm
Priemerne nasneží
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.