Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Č. 8mezi malými strediskami v regióne Trentino
Všetky recenzie

Prehľad

V Pozza di Fassa, v srdci Dolomiti Superski, sa nachádza lyžiarske stredisko Buffaure, ktoré sa čoskoro dočká napojenia na lyžiarske oblasti Ciampac a Sellaronda. Prevádzku v rezorte zabezpečujú moderné lanovky a vleky, lyžiarom sú k dispozícii vždy dobre udržiavané zjazdovky. Návštevníci ocenia doplnkové služby, ako je lyžiarska a snowboardová škola, detská zóna Kinderland, či Snow Park, kde si deti môžu v pokoji a bezpečí vychutnávať prvé zážitky na snehu.

Vedeli ste, že: Obmedzené množstvo zjazdoviek v Buffaure je predurčené viacmenej skôr na jednodňovú lyžovačku. Väčšina tunajších hostí sa počas ďalších dní vydáva na zjazdovky okolitých stredísk, kde môžu lyžovať na stovkách kilometrov zjazdoviek - Pozza di Fassa pritom zostáva ideálnym východiskovým bodom!

Náš tip: Vydajte sa z Pozza panoramatickou kabínovou lanovkou Buffaure, ktorá po niekoľkých minútach stúpaní ponúka nezabudnuteľný výhľad na Catinaccio, Latemar a Sassolungo. Očarujúce hory, ktoré inšpirovali legendy kráľov, kráľovien, gnómov a víl. Z vrcholovej stanice pokračujte sedačkovou lanovkou Col de Valvacin, ktorú obklopuje panoráma hôr Marmolada, Monzón a Vajolet. Krásne a vždy dobre upravené zjazdovky, pripravené pre každého urobia radosť aj tým najnáročnejším lyžiarom. Dve sedačkové lanovky Pala del Geiger a Orsa Maggiore vás dopravia až do nadmorskej výšky 2 248 metrov. Sella Brunec, imaginárna brána do snežných hankov Ciampacu.

Nenechajte si ujsť: Očarujúca panoráma, ktorá vás obklopí, pokoj a bezvadný výhľad do údolia Giumella sú exkluzívnou zárukou nezabudnuteľného dňa na lyžiach.

Zážitok: Údolie Val di Fassa, situované uprostred Dolomitov, je obklopené jedinečnou krajinou. Panoramatická lyžiarska výprava ponúka lyžiarom jedinečné a úplne nové zážitky na lyžiarskom kolotoči v srdci slnečných a pozoruhodných Dolomitov.

Naplánuj si pobyt

Požičovne lyží

Kedy je najviac snehu?

Priemerne nasneží

60cm
38cm
25cm
13cm
0cm
nov
19cm
dec
42cm
jan
50cm
feb
41cm
mar
0cm
apr

Viac o lyžiarskom teréne

Modré zjazdovky
7%
Červené zjazdovky
70%
Čierne zjazdovky
23%
Zjazdovky spolu
17
Najdlhšia zjazdovka
2 km
Zjazdný terén
22.9 km
Osvetlené
1.9 km

Počet vlekov: 12

Kabínkové lanovky
2
Expresné 6-sedačky
1
4-sedačky
6
Lyžiarske vleky
3

Nadmorská výška

Údolie
1320m
Vrchol
2354m
Prevýšenie
0m

Dôležité dátumy

07 december, 202407. 12. 2024
Plánovaný štart sezóny
30 marec, 202530. 03. 2025
Plánovaný koniec sezóny
N.A.
Dĺžka sezóny (dni)
N.A.
Dlžka ostatnej sezóny (dni)
N.A.
V prevádzke (roky)
0cm
Priemerne nasneží
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.