Liptov, Žiar – Dolinky

Aktuálne snehové správy Ski centrum Žiar - Dolinky

Skôr ako sa vyberieš na lyžovačku, over si snehové podmienky v stredisku Ski centrum Žiar - Dolinky. Momentálne nemáme žiadne informácie o množstve snehu v lyžiarskom stredisku Ski centrum Žiar - Dolinky. Na tejto stránke môžete zistiť, na koľkých zjazdovkách sa lyžuje, koľko vlekov je v prevádzke, kedy naposledy snežilo, koľko snehu napadlo a aké je v stredisku počasie.
Ski centrum Žiar - DolinkyZatvorené

Čerstvý sneh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka k snehovým podmienkam: Stredisko funguje pre nepriaznivé snehové podmienky v obmedzenom režime. V prevádzke je len malý vlek a lanový vlek pre deti a večerné lyžovanie je zrušené..

Profil strediska

hero
25. dec
Plánovaný štart sezóny
16. mar
Plánovaný koniec sezóny
Lyžiarsky areál Žiar – Dolinky sa nachádza v obci Žiar, 10 km severne od mesta Liptovský Mikuláš. V areáli sú v prevádzke 2 lyžiarske vleky s dĺžkou 400 a 200 m, tieto obsluhujú zjazdové trate ľahkej obtiažnosti. Prevýšenie tratí dosahuje 92 m.  ► Služby v stredisku Pre návštevníkov strediska je pripravený bufet, lyžiarska škola, ski servis a požičovňa lyžiarskej výstroje. ► Tipy na ubytovanie v Žiari a okolí Ponuky ubytovania v rezortoch, penziónoch, apartmánoch, chatách, ubytovniach či privátoch nájdete aj tu: ubytovanie Skicentrum Žiar Dolinky.

Blízke strediská & súvisiace regióny

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.