Severné Alpy

La Toussuire Lyžiarske stredisko

Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Č. 4pre začiatočníkov v regióne Európa
Č. 5pre začiatočníkov v regióne Francúzsko
Č. 4pre začiatočníkov v regióne Savojsko
Všetky recenzie

Stredisko La Toussuire je malé mesto v oblasti Sybelles v Alpách. Stredisko víta lyžiarov všetkých schopností a tiež je dobre prispôsobené pre rodiny s deťmi.

Lyžiarska oblasť Les Sybelles má 310 km prepojených tratí, ktoré ponúkajú fantastické 360 ° panoramatické výhľady a veľa slnka.

Všetci lyžiari sa môžu tešiť a zároveň zlepšovať svoju techniku v krásnej prírodnej scenérii a baviť sa s rodinou či priateľmi. Využite čo najviac z možnosti byť obklopený profesionálnymi horolezcami, lyžiarmi a snowboardistami alebo profitujte z nekonečného priestoru oblasti. Všetko tu je o objavovaní, vychutnajte si čerstvý sneh pri snowboardovaní alebo lyžovaní, ski tour, extrémne lyžovanie, lyžovanie v prašane, fun skiing, skialpinizmus alebo sa môžete tešiť z après ski na slnkom zaliatych terasách.

Lyžovanie v La Toussuire - zažite zábavu počas testovania snow parku v Ouillon, ktorý je prístupný z priesmyku Sybelles: 1 boarder cross, 8 modrých zjazdoviek, 6 červených a 6 čiernych v Arva Parku.

Je tu živo aj bez lyžovania! V La Toussuire si môžete zalietať vzduchom (paragliding, speed riding, súkromné lety malým lietadlom a trampolína), stať sa mašérom (oboznámenie sa so psími záprahmi, preskúmajte oblasť), vyskúšať snežné skútre a korčuľovanie, voľba je na vás!

A pre tých, pre ktorých je dovolenka synonymom relaxácie, je La Toussuire plný chuťoviek: Opaľovanie na horských terasách, leňošenie vo vírivke s nádherným výhľadom, nakupovanie na bielych zasnežených uliciach pre peších, ktoré sú plné života...

Pre deti je v La Toussuire pripravené centrum starostlivosti zvané La Ruche, rozdelené do niekoľkých sekcií podľa veku detí: denná starostlivosť je zabezpečená pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov, detský klub pre deti od 3 rokov. Deti tu môžu stráviť 1/2 dňa, deň alebo týždeň, s jedlom alebo bez jedla.

Miestne lyžiarske školy (ESF ESI) majú svoje vlastné snežné ihriská (Snowman, Piwi Piwi a Beaver Club), aby ukázali mladým radosť z lyžovania.

Večer sa zapojte do spievania tradičných piesní, sánkovania alebo lyžovania pod hviezdami. Zahrejte sa dobrou horúcou čokoládou alebo pohárikom miestneho savojského vína.

Naplánuj si lyžovačku

La Toussuire Ubytovanie

Kedy je najviac snehu?

Nový sneh spolu

243cm
152cm
101cm
51cm
15cm
69cm
dec
202cm
jan
46cm
feb
15cm
mar

Viac o lyžiarskom teréne

11%
Zelené zjazdovky
44%
Modré zjazdovky
42%
Červené zjazdovky
4%
Čierne zjazdovky
42
Zjazdovky spolu
55 km
Zjazdovky spolu
5 km
Najdlhší zjazd
55 km
Zjazdný terén
0.5 km
Osvetlené
136 ac
Zasnežovanie
45 km
Zasnežovanie

Počet vlekov: 21

4
Expresné 6-sedačky
4
4-sedačky
13
Lyžiarske vleky

Nadmorská výška

2620m
Vrchol
1520m
Prevýšenie
1100m
Údolie
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všetky práva vyhradené.