Northeast Skipasy

Northeast Ceny skipasov 2026/2027

Ceny skipasov v lyžiarskych strediskách regiónu Northeast. Kde sú lacné skipasy?

Northeast Ceny skipasov

*Ceny v US$

StrediskoSezónny skipas DospelýSezónny skipas Dieťa1 deň Dospelý1 deň DieťaKúpiť online
Attitash809.00425.00154.00139.00-
Bear Creek Mountain Resort509.0025.0050.000.00-
Belleayre799.00369.00119.0079.00-
Berkshire East599.000.0057.17--
Big Boulder1,089.00555.00121.00108.00-
Big Moose Mountain450.0025.0050.000.00-
Black Mountain699.00----
Blue Knob699.00375.0060.00--
Blue Mountain Resort759.0079.0059.00--
Brantling Ski Slopes430.000.0035.00--
Bretton Woods1,265.00225.00107.0037.00-
Bristol Mountain965.000.0086.00--
Bromley Mountain1,045.0059.00104.00--
Buffalo Ski Club Ski Area-500.0032.0015.00-
Burke Mountain1,029.0060.0065.000.00-
Camden Snow Bowl600.00-51.000.00-
Camelback Mountain Resort399.0079.0089.00-Kúpiť online
Cannon Mountain999.0044.0099.000.00-
Catamount599.000.00109.000.00-
Cranmore Mountain Resort1,375.00629.0099.0029.00-
Crotched Mountain1,089.00555.0088.00--
Dartmouth Skiway499.000.0035.000.00-
Dry Hill Ski Area411.00363.0035.00--
Elk Mountain Ski Resort1,120.00955.0080.0055.00-
Gore Mountain1,259.00130.00124.0015.00-
Greek Peak999.00-120.000.00-
Gunstock1,079.0059.0094.000.00-
Hidden Valley Resort1,089.00555.0083.0066.00-
Holiday Mountain565.00-60.00--
Holiday Valley1,091.00-98.000.00Kúpiť online
Holimont Ski Area--100.000.00-
Hunter Mountain1,089.00555.00128.0097.00-
Jack Frost1,089.00555.00109.0097.00-
Jay Peak1,459.00115.00119.0044.00-
Jiminy Peak1,480.00899.00114.0099.00Kúpiť online
Killington Resort1,339.00599.00205.00--
King Pine710.00115.0053.0015.00-
Kissing Bridge499.00----
Labrador Mt.649.00-89.0019.00-
Liberty1,089.00555.00125.00113.00-
Loon Mountain1,499.0030.00149.00--
Lost Valley795.0080.0049.0010.00-
Mad River Glen1,165.000.00125.00--
Magic Mountain989.0050.00105.005.00-
Maple Ski Ridge419.0025.0038.00--
McCauley Mountain Ski Center325.00-35.000.00-
Montage Mountain799.00-89.00--
Mount Peter Ski Area499.00250.0060.00--
Mount Pleasant of Edinboro350.00-35.00--
Mount Snow1,089.00555.00149.00--
Mount Sunapee1,089.00555.0095.0064.00-
Mt. Abram Ski Resort599.00-42.00--
Okemo Mountain Resort497.00-161.00161.00-
Otis Ridge Ski Area359.00135.0030.000.00-
Pats Peak599.0075.0076.0022.00-
Peek'n Peak820.00615.0061.000.00-
Pico Mountain 579.000.00129.000.00-
Plattekill Mountain879.0099.0080.0015.00-
Pleasant Mountain929.0030.0050.0015.00-
Ragged Mountain Resort699.00-99.00-Kúpiť online
Royal Mountain Ski Area525.00-60.000.00-
Seven Springs1,089.00555.00110.0099.00-
Shawnee Mountain Ski Area549.00549.0065.00-Kúpiť online
Ski Big Bear435.00-66.00--
Ski Butternut599.00389.0040.0040.00-
Ski Sundown650.00275.0070.0030.00Kúpiť online
Ski Ward719.00160.0042.00--
Smugglers' Notch Resort699.000.0085.000.00Kúpiť online
Snow Ridge525.000.0055.0020.00-
Song Mountain727.00-89.0019.00-
Stowe Mountain Resort1,089.00555.00207.00176.00-
Stratton Mountain1,678.80478.80203.0010.00Kúpiť online
Sugarloaf1,499.0030.0065.0050.00-
Sunday River1,499.00-81.005.00-
Swain799.0020.0060.000.00-
Tenney Mountain650.000.0069.00--
Titus Mountain549.00-79.00--
Tussey Mountain579.000.0048.000.00-
Wachusett Mountain Ski Area869.00-69.0020.00Kúpiť online
Waterville Valley1,194.0035.0090.0078.00Kúpiť online
West Mountain949.00749.0064.0044.00-
Whiteface Mountain Resort1,239.00130.00134.0015.00-
Whitetail Resort1,089.00555.00125.00113.00-
Willard Mountain650.00-65.00--
Windham Mountain2,500.00400.00225.00-Kúpiť online
Woods Valley Ski Area600.00-65.00--

Upozornenie: Ceny sa môžu zmeniť. Ohľadom aktualizácií kontaktujte strediská.

Northeast Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Northeast Informácie o sezónnych permanentkách 2026/2027

Koľkokrát navštívite lyžiarske strediská v regionu Northeast? Sezónna permanentka je najlepšia voľba pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, kto sa chcú do lyžiarskych stredísk v regióne Northeast vracať v priebehu celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vyberať z rôznych druhov skipasov, ktoré vyhovujú každej vekovej kategórii a preferenciam.

Držitelia sezónneho skipasu získajú okrem sezónnej permanentky zvyčajne aj najlepšiu cenu a rôzne ďalšie výhody.

Northeast: Informácie o denných skipasoch

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2026–2027 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite pred sezónou, v hlavnej sezóne, v TOP sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom ročnom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipas si môžete zakúpiť online na webovej stránke strediska alebo osobne v pokladni strediska. Pre podrobné informácie kontaktujte konkrétne stredisko.

Akciové ponuky

Najlepší spôsob, ako ušetriť, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame vám pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami lyžiarskeho strediska, kde nájdete všetky druhy ponúk vrátane špeciálnych akcií, ubytovania a výhodných kombinovaných balíčkov.