Dry Hill Ski Area Ceny skipasov 2022/23

Dry Hill Ski Area Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Dry Hill Ski Area? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Dry Hill Ski Area Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:
Dieťa0-5
Dospelý
Senior65+
Platné pre: 2022-2023Ceny platné do: 30. 4. 20230.00335.00150.00
Poznámka: Regular prices. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 24. aug 2022. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Dry Hill Ski Area Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
Aktualizované: 14. 11. 2018
Junior0-12
Dospelý13+
Senior65+
1 deň - víkend30.0035.0015.00
Poznámka: MILITARY DISCOUNT $2.00 off on tickets w/I.D. (active military & family) Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 14. nov 2018. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Dry Hill Ubytovanie

Dry Hill Ski Area Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Dry Hill Ski Area je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Dry Hill Ski Area vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Dry Hill Ski Area Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Dry Hill Ski Area na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 01. jan 2023 a predbežným dátumom konca 19. mar 2023. Vďaka 7 zjazdovkám a 3 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle 800-379-8584.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: