Mount Sunapee Ceny skipasov 2022/23

Mount Sunapee Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Mount Sunapee? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Mount Sunapee Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:
Dieťa5-12
Dospelý13+
Platné pre: 2022-2023Ceny platné do: 5. 9. 2022439.00859.00
Poznámka: Pricing shown is for the full Epic Pass. Visit ski resort website for most up to date season pass pricing and to buy a season pass.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 25. aug 2022. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Mount Sunapee Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
Aktualizované: 9. 5. 2019
Poznámka: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: https://www.mountsunapee.com/mtsunapeewinter/rates/lifttickets.asp

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 09. máj 2019. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Mount Sunapee Ubytovanie

Mount Sunapee Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Mount Sunapee je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Mount Sunapee vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Mount Sunapee Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Mount Sunapee na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 23. nov 2022 a predbežným dátumom konca 09. apr 2023. Vďaka 67 zjazdovkám a 8 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle (603) 763-3500.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: