Holimont Ski Area Ceny skipasov 2022/23

Holimont Ski Area Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Holimont Ski Area? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Holimont Ski Area Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:Dospelý
Platné pre: 2019-2020Ceny platné do: 30. 4. 2019299.00
Poznámka: Check resort website for most up to date prices on season passes This is a mid-week pass (Monday - Friday), non-transferable 10-pack of passes for individual purchase

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 26. apr 2019. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Holimont Ski Area Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
NázvuAktualizované: 4. 9. 2019Dieťa1-5Junior6-11Dospelý12-69Senior70+
1-dňový0.0053.0065.0053.00
1-dňový - víkend0.0063.0079.0063.00
Poznámka: Check resort website for most up to date lift ticket prices HoliMont is a private club that is open to the public every Monday - Friday (except for the week between Christmas and New Years). Non-Members can only ski/ride at HoliMont on the weekends if they are signed in as a guest of a member.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 04. sep 2019. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

HoliMont Ubytovanie

Holimont Ski Area Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Holimont Ski Area je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Holimont Ski Area vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Holimont Ski Area Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Holimont Ski Area na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 25. dec 2022 a predbežným dátumom konca 10. apr 2023. Vďaka 55 zjazdovkám a 7 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle 716-699-2320.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: