Snehové správy: Kde sneží a kde sa už lyžuje?

Newsroom Lyžiarske správy Snehové správy: Kde sneží a kde sa už lyžuje?

Reportéri OnTheSnow monitorujú snehovú pokrývku a sneženie v približne 2 000 lyžiarskych strediskách po celom svete sedem dní v týždni a 24 hodín denne. To všetko preto, aby ste si mohli overiť, kde nájdete najlepšie podmienky na lyžovanie, keď sa vyberiete na lyžovačku.

Počas lyžiarskej sezóny vydávame každý týždeň pravidelný súhrn lyžiarskych správ, kde zistíte, či je niekde sneh, aká je situácia v lyžiarskych strediskách, ktoré strediská sú už otvorené a aké sú predpovede počasia na najbližšie obdobie. Nájdete tu kompletný súbor informácií, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, kam vyraziť na lyžovačku.

Kým lyžiarsku sezónu odštartujú aj lyžiarske strediská na Slovensku, môžete si pozrieť, kedy budú otvorené lyžiarske strediská v Rakúsku, aké sú naplánované termíny otvárania v Taliansku a Francúzsku a kedy sa začne lyžovať vo Švajčiarsku.

OnTheSnow

S pravidelným súhrnom snehových správ začíname v zimnej sezóne 2021-2022 od 22. novembra 2021.

Kde sa už lyžuje

Aká je predpoveď počasia na najbližšie dni

Vývoj počasia a pravdepodobnosť zrážok na slovenských horách v najbližších dňoch zobrazuje model od windy.com »

 

Sneh v Alpách

Koľko snehu aktuálne leží na horách? Farby na interaktívnej mape sa menia podľa množstva snehu od fialovej cez zelenú a oranžovú až po červenú. Čím väčšia vrstva snehu, tým výraznejšiu farbu na mape uvidíte.

Copyright © 1995-2021  Mountain News Corporation.  All rights reserved.