Zakopane - Kasprowy Wierch Mapa zjazdoviek

Zakopane - Kasprowy Wierch Mapa zjazdoviek

Spoznajte lyžiarske stredisko Zakopane - Kasprowy Wierch - pozrite si, ako vyzerá mapa strediska Zakopane - Kasprowy Wierch, naplánujte si lyžovačku na ďalší deň alebo si znova pripomeňte zjazdovky, ktoré ste už na lyžiach prešli. Kliknutím na mapu nižšie sa náhľad zväčší
Zakopane - Kasprowy Wierch resort's trail map

Lyžiarske možnosti Kasprowy wierch

► Zjazdovky na Kasprovom vrchu

Visutá lanovka sprístupňuje dve ťažké - čierne - zjazdovky v kotlinách Gąsienicowa a Goryczkowa. Kratšia z nich je v kotline Gąsienicowa (dĺžka 1500 m a prevýšenie 352 m), obsluhuje ju 4-sedačka. Dlhšia je v kotline Goryczkowa (dĺžka 2200 m a prevýšenie 602 m), obsluhuje ju 2-sedačka. 

Zjazdovky z oboch kotlín umožňujú návrat do údolnej stanice Kuźnice. Zjazd z kotliny Gąsienicowa vedie po lyžiarskej ceste a je dlhý 8 km. Zjazd z kotliny Goryczkowa (cca 4 km) vedie lesom po úzkej upravovanej trati s plošším profilom. Lesný úsek je strojovo upravovaný.

Okrem zjazdoviek sa po úbočiach Kasprovho vrchu stáča niekoľko ďalších lyžiarskych ciest, vhodných aj pre skialpové výstupy.

► Možnosti pre rekreačných lyžiarov a rodiny v Zakopanom

V meste Zakopané nájdete tri väčšie lyžiarske strediská. Okrem Kasprovho vrchu je to Polana Szymoszkowa, areál vhodný pre rodiny s deťmi a stredne pokročilých lyžiarov, a Harenda, kde sú strmé zjazdovky pre skúsených lyžiarov a malá zóna pre začiatočníkov.

Naplánuj si pobyt

Viac o lyžiarskom teréne

23%
Modré zjazdovky
57%
Červené zjazdovky
20%
Čierne zjazdovky
4
Zjazdovky spolu
15 km
Zjazdovky spolu
5.8 km
Najdlhší zjazd
15 km
Zjazdný terén
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.