Jasná Ceny skipasov 2022/23

Jasná Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Jasná? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Jasná Sezónne skipasy

*Ceny v
Platné pre:Dieťa6-12Junior13-17Dospelý18-59Senior60+
Platné pre: 2018-2019Ceny platné do: 31. 3. 2019560.00640.00800.00640.00
Poznámka: Ceny platné po 1.12.2018. Sezónny skipas sa predáva ako Šikovná sezónka, najvýhodnejšie ho kúpite v rámci predpredaja ešte na jar, prípadne v septembri, keď sa spúšťa akcia na sezónne skipasy s názvom Druhá šanca.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 20. nov 2018. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Jasná Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v
NázvuAktualizované: 16. 12. 2020
Poznámka: V lyžiarskych strediskách Jasná, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso sa skipasy predávajú za dynamické ceny. Ceny závisia od vyťaženosti strediska v daný deň, od dátumu rezervácie, počasia, ale aj od typu sezóny (hlavná a mimosezóna). Online skipasy sa predávajú už od 19 €, počas Vianoc od 27 € a počas Silvestra od 39 € v stredisku Jasná, resp. počas Vianoc od 25 € a počas Silvestra od 35 € vo Vysokých Tatrách. Objednaj na https://www.jasna.sk/cennik/cennik-jasna/cennik-skipasov

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 16. dec 2020. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

Jasná Ubytovanie

Jasná Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Jasná je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Jasná vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Jasná Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Jasná na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 10. dec 2022 a predbežným dátumom konca 07. máj 2023. Vďaka 41 zjazdovkám a 21 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +421 907 886 644.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: