Kysuce, Snowparadise Veľká Rača

Aktuálne snehové správy Snowparadise Veľká Rača

Skôr ako sa vyberieš na lyžovačku, over si snehové podmienky v stredisku Snowparadise Veľká Rača. Momentálne nemáme žiadne informácie o množstve snehu v lyžiarskom stredisku Snowparadise Veľká Rača. Na tejto stránke môžete zistiť, na koľkých zjazdovkách sa lyžuje, koľko vlekov je v prevádzke, kedy naposledy snežilo, koľko snehu napadlo a aké je v stredisku počasie.
Snowparadise Veľká RačaZatvorené

Čerstvý sneh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka k snehovým podmienkam: Milí hostia, z dôvodu pretrvávajúcich nepriaznivých klimatických podmienok nie je možné už ďalej udržať zjazdovku v zjazdnom stave, preto je od zajtra 4.3.2024 zimná sezóna 2023/2024 UKONČENÁ.
Snowparadise Oščadnica - Lalíky – zjazdovka - kamera
pred 48 minútami

Profil strediska

hero
14. dec
Plánovaný štart sezóny
30. mar
Plánovaný koniec sezóny
Lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača Lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača Oščadnica patrí k najväčším skiareálom na Slovensku. Nachádza sa na severe Slovenska v Kysuckých Beskydoch, 36 km severne od Žiliny. ► Dobre vedieť Snowparadise Veľká Rača Oščadnica je stredisko vhodné pre všetky typy lyžiarov, od začiatočníkov cez rekreačných a mierne pokročilých lyžiarov až po lyžiarskych expertov. Tunajšie zjazdovky sa zbiehajú z hrebeňa do troch rôznych, navzájom prepojených dolín. Lyžuje sa v lokalitách Dedovka, Marguška a Lalíky na viac ako 14 kilometroch zjazdoviek.  Stredisko poskytuje komplexné služby v podobe lyžiarskej školy a škôlky, servisu, požičovne lyží a snowboardov, či predajne športových potrieb. Pri pokladniach na Dedovke nájdete úschovné skrinky. ► Pre rodiny s deťmi Deti do 10 rokov lyžujú v Snowparadise zdarma. Stredisko takisto ponúka rodinné skipasy vo viacerých variantoch.  V údolnej časti lokality Dedovka sa nachádza ohradený detský park, určený pre deti a začiatočníkov, kde pôsobí profesionálna lyžiarska škola. Obľúbenou nelyžiarskou atrakciou v Snowparadise je celoročne otvorená bobová dráha, situovaná pod vrcholovou stanicou sedačkoej lanovky na Dedovke. ► Tipy na ubytovanie v Oščadnici a okolí V okolí strediska je návštevníkom k dispozícii široká škála ubytovacích zariadení, ktoré spĺňajú kritériá pohodovej dovolenky. V obci nájdete hotely aj penzióny vybavené detskými atrakciami, priváty aj horské chaty. Najbližšie k stredisku sa v lokalite Dedovka nachádza hotel Marlen, moderná drevená novostavba. Náš tip: Cenovo sa oplatí nájsť si ubytovanie troška ďalej od zjazdoviek, no stále v obci Oščadnica. Vďaka skibusu, ktorý do strediska premáva od samého začiatku dediny sa tak na svahy dostanete pohodlne a bez starostí s parkovaním na preplnených parkoviskách strediska. Ponuky ubytovania v rezortoch, penziónoch, apartmánoch, chatách, ubytovniach či privátoch nájdete aj tu: ubytovanie Snowparadise Veľká Rača - Oščadnica.

Naplánuj si pobyt

Požičovne lyží

Blízke strediská & súvisiace regióny

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.