Kysuce, Snowparadise Veľká Rača

Recenzie Snowparadise Veľká Rača

Poznáte Snowparadise Veľká Rača? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Snowparadise Veľká Rača nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Snowparadise Veľká Rača

Spolu (3.9)
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
Ondrej
Perfektné stredisko pre rodiny s deťmi, viaceré modré zjazdovky pre začiatočníkov, ochotný personál, pozdravujeme hlavne milého pána vlekára z detskej lyžiarskej škôlky. Páčia sa nám aj akcie, ktorých v stredisku robia počas zimnej sezóny naozaj neúrekom. A najväčšia topka večerná párty v Aprés ski s chorvátskym DJ Igim. Samozrejme, musím spomenúť aj sabráž prosecca lyžou, ktorú sme zažili v Aprés ski bare v Dedovke.
3 prepojené doliny, veľké množstvo zjazdoviek, kvalitná úprava zjazdoviek.
nemožnosť platiť v bufetoch kartou
Marián Lazar
Dnes 20.1.24 sme prvý krát navštívili toto stredisko. Aj keď sa nám zdali ceny lístkov mierne drahé sme si povedali, že vyskúšame. Na zjazdovkách bol len umelý sneh (ôk, perinbaba nepomohla), pod snehom len ľad, zjazdovka dedkovka navalom lyžiarov bola rozbitá už o 10.00, zjazdovka Laliky to bol sami bubon a ľad. Celkovo to v celej našej partii 12 ľudí zanechalo veľmi zlý dojem. A zvyšné pomy to nestojí za zmienku. Viem si predstaviť keď by fungovalo všetko, že dojem by bol lepší, preto doporučujem aby ste si pred návštevou pozreli na koľko % majú spojazdnene stredisko, keby sme skontrolovali my, určite by sme išli radsej napr do Oravskej lesnej.
vysoka cena voči 2 zjazdovkam tým pádom obrovské rady na čakanie
Patrik Kubica
Arogantný pracovníci na BLV 969 m.n.m.
Pekné zjazdovky
Arogantný pracovníci na BLV 969 m.n.m.
Ondrej
Snowparadise Veľká Rača, ako najväčšie stredisko na Kysuciach zároveň ponúka podľa môjho názoru výbornú lyžovačku. Stredisko disponuje zjazdovkami, na ktorých si na svoje príde každý, či už začiatočník alebo náročný lyžiar. Čo musím pochváliť je TOP jarná lyžovačka, kedy ceny skipasov sú v porovnaní s hlavnou sezónou nižiše. Na svahoch je menej ľudí a chlapi na ratrakoch robia všetko preto aby svahy boli skvelo pripravené.
Dobre upravené zjazdovky, detská lyžiarska škôlka, bohatý sprievodný program počas víkendov
Nenašiel som
Natalia
Dobry svah
Vsetko super až na
Veľmi pomalé lanovky
Lukas
Keď nemusí ani tam nechoďte. Plna cena skipasu za minimálnu kvalitu. Malo snehu, vysuchane zjazdovky, bufety niektoré zatvorené A ceny neprimerane.
Úplne celé zle
Juraj Skladaný
- Napriek mínusovým teplotám sa v noci nezasnežuje. Tým pádom Laliky nefungujú. - napriek návalom (čo sa dá očakávať) púšťajú na sedačku Dedovka po JEDNOM a nikto to nereguluje. Neboli by také rady. - napriek návalom (čo sa tak isto dá očakávať) na kotvu, ktorá je jedinou spojkou medzi ďalšími svahmi – PÚŠŤAJÚ PO JEDNOM!!! keby vlekár usmernil ľudí, čakacie rady by boli oveľa kratšie! Jeho odpoveď bola – "čo mám s každým hovoriť?" Moja odpoveď je: "áno, lebo preto ste tu"
slovenská klasika
slovenská klasika
3Kral
Pozor na tiezpredajcov skipassov hned vedla oficialnych miestach (budkach) predaja. Nesmu obstat ich recicky ze uz su unaveny a idu domov po 1hod lyzovania a nechcu aby prepadol listok apod. Skipass po zakupeni je monitorovany turnicketom a je neprenosny!!! Takze po par jazdach mate po celodennom skipasse !!! A znova.... Lyzovacka za cenu inych velkych stredisk.
Juraj undefined
Stredisko máme veľmi radi, ako aj ľudí tam. Lyžiarska škola aj bufet u Medveďa ako aj požičovňa lyží super..Deti a aj nás naučili lyžovať .Čo by som vylepšil je určite lanovka na Dedovke, hrozne pomalá a aj dáke wellnes by sa v stredisku uživilo, aspoň dáka sauna či vírivka ...
undefined
Anna undefined
Teším sa už s rodinou na zimu. Minulý rok sme tu boli a už máme rezervovaný pobyt v januári aj tento rok.
undefined
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom Snowparadise Veľká Rača, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.