Aktuálne snehové správy Zochova chata - Piesok

Skôr ako sa vyberieš na lyžovačku, over si snehové podmienky v stredisku Zochova chata - Piesok. Momentálne nemáme žiadne informácie o množstve snehu v lyžiarskom stredisku Zochova chata - Piesok. Na tejto stránke môžete zistiť, na koľkých zjazdovkách sa lyžuje, koľko vlekov je v prevádzke, kedy naposledy snežilo, koľko snehu napadlo a aké je v stredisku počasie.
Zochova chata - PiesokZatvorené

Čerstvý sneh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka k snehovým podmienkam: Prevádzka vlekov v tejto zimnej sezóne bola ukončená. Obnovenie prevádzky je možné len v prípade napadnutia dostatočnej vrstvy snehu.

Profil strediska

hero
09. dec
Plánovaný štart sezóny
03. mar
Plánovaný koniec sezóny
Lyžiarske stredisko Zochova Chata - Piesok Zoška, ako sa familiérne prezýva stredisku Zochova Chata – Piesok sa nachádza v turistickej lokalite Zochova Chata v pohorí Malé Karpaty, od mesta Modra je vzdialené 7 km, od Pezinka 14 km. Stredisko je vhodné najmä pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Prepravu návštevníkov zabezpečujú 3 lyžiarske vleky (dĺžka 300, 240 a 180 m), lanový vlek (dĺžka 90 m) a posuvný pás (dĺžka 30 m). ► Služby v stredisku V stredisku je možné využiť služby požičovne, servisu a lyžiarskej školy. ► Dobre vedieť Sezónne skipasy, zakúpené v stredisku Pezinská Baba, sú platné aj v stredisku Zochova Chata. ► Tipy na ubytovanie na Zochovej Chate a v okolí Ponuky ubytovania v rezortoch, penziónoch, apartmánoch, chatách, ubytovniach či privátoch nájdete aj tu: ubytovanie Zochova Chata.

Naplánuj si pobyt

Blízke strediská & súvisiace regióny

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.