Starý Smokovec Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Starý Smokovec? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Starý Smokovec Sezónne skipasy

*Ceny v
Platné pre:
Dieťa6-11
Junior12-17
Dospelý18-59
Senior60+
Platné pre: 2023-2024Ceny platné do: 30. 9. 2024440.00503.00629.00503.00
Poznámka: Šikovná sezónka Premium: Šikovná sezónka platí v strediskách Mölltaler Gletscher (AT), Ankogel (AT) a Muttereralm (AT), Jasná (SK), Tatranská Lomnica (SK), Štrbské Pleso (SK), Starý Smokovec (SK), Szczyrk - SMR/BSA/COS (PL), Špindlerův Mlýn (CZ) a Ještěd (CZ).

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 28. nov 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Starý Smokovec Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v
Aktualizované: 28. 11. 2023
Dospelý18-59
1 deň53.00
2 dni103.00
6 dní274.00
Poznámka: V lyžiarskych strediskách Jasná, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso sa skipasy predávajú za dynamické ceny. Ceny závisia od vyťaženosti strediska v daný deň, od dátumu rezervácie, počasia, ale aj od typu sezóny (hlavná a mimosezóna). Online skipasy sa predávajú už od 36 €, počas Vianoc, a počas Silvestra od 41 € v stredisku Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso. Nakupujte skipasy on-line na: gopass.travel

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 28. nov 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Starý Smokovec Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Starý Smokovec je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Starý Smokovec vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Starý Smokovec Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Starý Smokovec na lyžiarsku sezónu 2024 – 2025 s predpokladaným dátumom začiatku 25. dec 2024 a predbežným dátumom konca 16. mar 2025. Vďaka 3 zjazdovkám a 3 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2024 – 2025 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +421 903 112 200.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.