Recenzie Starý Smokovec

Poznáte Starý Smokovec? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Starý Smokovec nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Starý Smokovec

Spolu (2.1)
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
petko.mario
najprv vas skasnu za parkovne, coje problem skoro celych Tatier.na Jakubkovej luke len celodenne listky a vlek isiel len do polovice o com ziadne info. rad dlhy ako za starych cias na mandarinky. celeeeee ZLE.
len celodenne listky, dlhe rady , platene parkovanie
Viera Beniačová
Odporúčam pre rodiny s malými deťmi - skvelí inštruktori, ktorí to s malinkými vedia. Tiež pre tých, čo sa chcú naučiť základy lyžovania a začať lyžovať. Ubytovanie vo vedľajšom hoteli Átrium je čerešničkou na torte - hotel má množstvo aktivít pre deti a skvelé wellness, takže sa nebudete nudiť ani počas dlhých zimných večerov. Jediné mínus, čo nás stretlo bolo to, že dva dni nepremával veľký vlek - je to už starček a asi by majitelia mohli investovať do toho, aby bol vlek spoľahlivý.
Rado
lanovka na Hrebienok hrozne drahá, ale ľadový dóm na Hrebienku je naozajstné umenie. Vrelo odporúčam!!!!!!!!!!!!!!!
pekná cesta na hrebienok, lanovka je výborná, v posledný deň dovolenky sme zistili, že sme na Hrebienok chodili cez zjazdovku, a zistili sme, kde je Jakubkova lúka
krátka zjazdovka, pre začiatočníkov výborné, ale expert by tam nemal čo robiť
Mamina
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom Starý Smokovec, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.