Deer Valley Resort Ceny skipasov 2023/24

Deer Valley Resort Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Deer Valley Resort? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Deer Valley Resort Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:
Dieťa5-12
Junior13-22
Dospelý23-64
Senior65+
Platné pre: 2022-2023Ceny platné do: 9. 4. 20231,050.001,955.002,975.002,295.00
Poznámka: Click Purchase to visit the ski resort website for the latest season pass pricing and to purchase a season pass.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 26. júl 2022. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Deer Valley Resort Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
Aktualizované: 8. 12. 2020
Poznámka: Click the Purchase button to check the ski resort website for current lift ticket pricing and buy lift tickets.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 08. dec 2020. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Deer Valley Resort Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Deer Valley Resort je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Deer Valley Resort vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Deer Valley Resort Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Deer Valley Resort na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 28. nov 2023 a predbežným dátumom konca 21. apr 2024. Vďaka 103 zjazdovkám a 21 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle (800) 424-3337.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: