Flachau - Snow Space Salzburg Mapa zjazdoviek

Spoznajte lyžiarske stredisko Flachau - Snow Space Salzburg - pozrite si, ako vyzerá mapa strediska Flachau - Snow Space Salzburg, naplánujte si lyžovačku na ďalší deň alebo si znova pripomeňte zjazdovky, ktoré ste už na lyžiach prešli. Kliknutím na mapu nižšie sa náhľad zväčší

Lyžovanie a lyžiarske terény v Snow Space Flachau

V Snow Space Flachau dobre vedia, že k spokojnoti návštevníkov prispieva rýchla preprava lyžiarov na svahy. Najmodernejšie a najrýchlejšie lanovky a vleky, skvele upravené zjazdovky aj prepracovaný systém zasnežovania, to všetko je základom úspechu a vynikajúcich lyžiarskych zážitkov na 56 kilometroch tratí. Už od zimy 2013/14 je Flachau súčasťou prepojenej lyžiarskej oblasti Snow Space Salzburg, a to vďaka veľkolepej gondole G-Link, ktorá prepravuje návštevníkov z Griessenkareck přímo na strednú stanicu na Grafenbergu na druhej strane údolia. Lyžiari a snowboardisti tak majú k dispozícii na 120 km skvele upravovaných zjazdoviek a 45 moderných lanoviek a vlekov. 

Lyžovanie vo Flachau, ktoré sa rozkladá vo výške 920 metrov nad morom, ponúka predovšetkým červené a modré široké carvingové zjazdovky. Čierne pisty tu nenájdete, stredisko je preto zvlášť vhodné pre pohodovú rodinnú dovolenku.

Okrem miernych svahov, ktoré sú prístupné prostredníctvom moderných šesť- a osemsedačkových lanoviek, je tu takisto trať Svetového pohára, pomenovaná po Hermannovi Maierovi, trasa s časomierou aj osvetlené zjazdovky pre večerné lyžovanie a rodinné zjazdovky pri cvičných svahoch pre začiatočníkov. Tri rôzne zjazdy umožňujú vychutnať si jazdu až do údolia a dôjsť na lyžiach až do obce.

► Oplatí sa vyskúšať

V tesnej blízkosti Flachau sa nachádzajú aj ďalšie zaujímavé strediská, ktoré sú takisto súčasťou Salzburger Sportweltu, napríklad Zauchensee, Flachauwinkl-Kleinarl oder Radtstadt-Altenmarkt.

Viac o lyžiarskom teréne

Modré zjazdovky
41%
Červené zjazdovky
48%
Čierne zjazdovky
11%
Zjazdovky spolu
64
Najdlhšia zjazdovka
8 km
Zjazdný terén
120 km
Zasnežovanie
120 km

Naplánuj si pobyt

Požičovne lyží
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.