Orava, Meander Skipark Oravice

Recenzie Skipark Oravice

Poznáte Skipark Oravice? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Skipark Oravice nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Skipark Oravice

Spolu (3.1)
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
Martina Trvalcová
Všetko by bolo ok, či svah či kúpanie až na to drahé jedlo ak sa to dá nazvať jedlom samé polotovary. Až na tú obsluhu, poľský personál drzý, klamú pozor pri účtovaní!!! Ak im na to prídete tak vám budú nadávať do sprostých Slovákov a myslí si že jej nerozumieme. To je tak keď zamestnávajú hoci koho. Ja tiež robím v tomto odvetví ale viem čo sa patrí. Tak si previchovajte personál. Boli sme tam raz a určite naposledy. Pekný deň
Pekne stredisko veď sme na Slovensku
Zlí prístup zo strany obsluhy čo sa týka poľskej obsluhy
Igor
Všetko by bolo ok.Stredisko na naše pomery ( Slovenské ) pekné, o svahy postarané a ako bonus kúpanie v termálnej vodička. Len ten ľudský prístup zo strany zamestnancov ( pokladňa ) je otrasný. Čakačka na lístok 40 min., pani ( Andrea ) nervózna, nevrlá, pomalá a agresívna na ľudí. Mala by pracovať niekde inde a nie v službách ako je cestovný ruch. Takýto človek vie svojim správaním negovať všetko dobré čo tu za 14 rokov vybudovali...
undefined
Lenka
Stredisko nas prilakalo efektivnou reklamou na vyhrievanu modernu lanovku a peknymi vyhladmi na obrazkoch. Urcite sme predpokladali aj zodpovedajuce sluzby a ceny. Namiesto toho, mozno nestastnou zhodou okolnosti,lanovka hodinu nepremavala kvoli poruche. Vyhrievanie nebolo ani nahodou :) a cely cas nam fukalo do tvare. V bare pomerne vela veci vypredanych, ludia si nemohli objednat, co by chceli. Na ponuke by sa dalo urcite zapracovat, je to skoda. Svahy boli upravene, sneh technicky a teren dost zladovately, ale to je po vcerajsom dazdi pochopitelne. Posledna vec: cena listkov. Ta je naozaj premrstena. Drzime palce v napredovani.
Priroda, rozne verzie tras
Ponuka jedal, cena listkov neprimerane vysoka vzhladom na ponuku, lanovka bez ochrany proti vetru
Peter Kavka
Podmienky výborne.Zjazdovky upravené. Ráno sme stáli vo fronte na lístky cca 25 minút ,išla jedna pokladňa.okolo 10.30 sa už stálo na sedačku 20 minút. Najväčšia výhoda termálky. Kopec nič moc. Káva drahšia jak v Taliansku.Receptúra Bombardina alá Slovensko,vaječný likér bez alkoholu.Personál lanovky a vleku skvelý.
Termálne pramene
Čakanie na sedačku 15-20 minút
Jana
Odporúčame. Veľmi príjemný pobyt a už sa tešíme na ďalší Deň:)
Iveta
Doporučujeme
Pěkně upravené sjezdovky, sedačková lanovka,termály
Občas bezohlední lyžaři,ale za to středisko nemůže
rbk
slušná lyžovačka, ideálne pre rodiny s deťmi
parkovanie, aquapark
pomalá obsluha v bufete
mirkavillemova
Ubytovanie, ski a thermal park úplne super. Služby super...
Lyžovačka s kúpaním, super služby
Žiadne
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom Skipark Oravice, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.