Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská

Kvalita/Cena

Perfektné zjazdovky, kvalitné služby, dobré zázemie, ubytovanie na dosah a optimálny pomer kvality a ceny. Ideálne miesto pre skvelú lyžiarsku dovolenku na snehu.

Montafon - Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská | Ktoré sú najobľúbenejšie strediská?

Užívatelia OnTheSnow hodnotia lyžiarske strediská v regióne Montafon vo viacerých kategóriach. Ktoré stredisko je najvhodnejšie pre rodiny s deťmi? Ktoré má najlepšie zjazdovky? Kde nájdete najlepšie snowparky? V ktorom stredisku je najlepšia apres-ski zábava? Naši užívatelia sa s vami o svoj ​​názor delia tu - a vy sa samozrejme môžete pripojiť tiež tiež.

Naplánuj si pobyt

Strediská - Montafon FAQ

Svahy v lyžiarskej oblasti Montafon sú veľmi dobre prístupné vďaka veľkému množstvu lyžiarskych vlekov a lanoviek. Montafon ponúka veľa kilometrov zjazdoviek. Pre bežkárov je tu až neuveriteľných 100 km tratí. V lyžiarskom stredisku Golm nájdete pestrú ponuku zjazdoviek. Lyžiarske stredisko Hochjoch je známa freeride oblasť. Novapark v lyžiarskom stredisku Silvretta Nova Montafon je jedným z popredných európskych snowparkov. Nachádza sa v ňom rampa s dĺžkou 120 m a veľké množstvo rôznych prekážok.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.