Liptov, Malinô Brdo Ružomberok

Recenzie Ružomberok - Malino Brdo

Poznáte Ružomberok - Malino Brdo? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Ružomberok - Malino Brdo nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Ružomberok - Malino Brdo

Spolu (3.5)
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
hudecek
Po pravdě já si nemůžu stěžovat.S neochotou jsem se nepotkal.Lístky jsme koupili na Slevomatu asi za 14 Euro, což byla opravdu dobrá cena.Sjezdovky byly upravené fronty minimální
Daniel
Neochota pri kase, arogantná a nepríjemná panička , nervózny vlekari. Nikdy viac tam nepôjdeme. Ďakujeme slovenský cestovný ruch.
Personál, vlekari
Mgr. Ján Lukáč
9.45 h brutálne rozbité svahy-zrejme to vôbec neupravovali z predošlého dňa. Za tie prachy čom tam chcú bieda, nikdy viac. Vlekár na detskom vleku na rozdiel od iných stredísk namiesto toho, aby momohol deťom na pomu sedí v teplom brlohu.
Krásne prostredie ďaleko kde človek nevidí
Už ráno neupravené svahy, neochotný vlekári.
Ja
Chcel som toto stredisko vyskúšať, ale arogantný panáčik na parkovisku pri nástupe na lanovku ma nevpustil na parkovisko aj keď som tam samozrejme voľné miesta videl (tvrdil, že je plné a posielal všetkých na platené parkoviská, alebo na spodné parkoviská). "Svojich" s evidenčným číslom RK tam pred mojimi očami púšťal !!!! Tak som sa otočil a šiel lyžovať ďalej na východ. Hanba im.
nič
hlúpy panák na parkovisku
Michal
Mohlo by to byť jedno z najlepších lyžiarskych stredísk na Slovensku keby sa vyriešilo výkonnejšie zasnežovanie, ktoré by pri dnešných problémových zimách bez snehu dokázalo nasnežiť dostatok snehu na všetky zjazdovky hlavne v čo najkratšom čase.
dostatočne široká vrchná časť zjazdovky
nie sú otvorené všetky zjazdovky
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom Ružomberok - Malino Brdo, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.