Recenzie Ľadovec Mölltal

Poznáte Ľadovec Mölltal? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Ľadovec Mölltal nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Ľadovec Mölltal

Spolu (3.9)
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
Vlado Poto
Dobre
Výborne trate
8.5.koncia sezónu, aj keď je veľa snehu a všetky trate zasnežené.. Potom otvoria v pol. Júna keď je sne ké hore na 1 zjazdovke.. To je veľké mínus
Ando sport
Super vsetko ok ⛷⛷⛷
undefined
Juraj Sasin
Včera a dnes sme lyžovali na Molltalerskom ľadovci. Počasie nám vyšlo perfektne, slnko, bezvetrie, teploty tesne nad nulou. Po včerajšom nadšení z krásnych výhľadov a slušnej lyžovačky sme dnes ráno vôbec nešpekulovali nad iným strediskom a vrátili sa plní nádeje späť. O to väčšie bolo naše sklamanie, keď sme zistili, že zjazdovky sú absolútne neupravené a na niektorých miestach v podstate nezjazdné. Neviem koľkokrát do týždňa ich upravujú, ale ja som si asi naivne myslel, že každý deň. Pritom stredisko bolo riadne zaplnené, veď majú jarné prázdniny najsilnejšie slovenské kraje. Považujem to za hrubú nezodpovednosť voči tisíckam ľudí, ktorí si kúpili nie zrovna najlacnejší skipas. Asi si noví slovenskí vlastníci zrátali, že nafta je drahá a plat rakúskeho ratrakára je niekoľkonásobne vyšší ako u nás. Neviem, koľko dnes ušetrili, ale či im to stojí za to, že minimálne my ôsmi sa sem isto nikdy nevrátime a budeme každého varovať, nech si najprv niekde nájdu plán úpravy tratí alebo nech si radšej vyberú iné stredisko. Rakúšania to už asi pochopili, lebo ich tu bolo minimum. Po týchto skúsenostiach sa veľkým oblúkom vyhnem všetkým strediskám patriacim do portfólia J&T. Juraj Sasin, Nitra
krásna príroda
neupravené zjazdovky
Matej Ollé
Pekné a príjemné prostredie. Široké zjazdovky z kvalitným snehom. Vhodné pre mierne pokročilých a pokročilých lyžiarov.
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom Ľadovec Mölltal, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.