Skiarena Andermatt-Sedrun Ceny skipasov 2022/23

Skiarena Andermatt-Sedrun Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Skiarena Andermatt-Sedrun? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Skiarena Andermatt-Sedrun Sezónne skipasy

*Ceny v CHF
Platné pre:Dieťa6-15Dospelý16-63Senior64+
Platné pre: 2019-2020Ceny platné do: 3. 5. 2020499.00999.00799.00
Poznámka:

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 27. jún 2019. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Skiarena Andermatt-Sedrun Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v CHF
NázvuAktualizované: 24. 11. 2020
Poznámka: Skitickets im Winter 2020/21 Die Preise für Tages- und Mehrtageskarten passen sich auch im Winter 2020/21 flexibel der Nachfrage an. Mit dem Halbpreis-Abo erhältst du zudem immer 50 Prozent Rabatt auf den variablen Tageskartenpreis: Kostet die Tageskarte beispielsweise 84 Franken, dann bezahlst du 42 Franken. Die wichtigsten Faktoren für die Bestimmung der flexiblen Preise sind: - die Saisonzeit (Haupt-/Nebensaison) - der Wochentag (Unter der Woche oder am Wochenende) - das Datum der Buchung (Frühbucherrabatt)

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 24. nov 2020. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

Skiarena Andermatt-Sedrun Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Skiarena Andermatt-Sedrun je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Skiarena Andermatt-Sedrun vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Skiarena Andermatt-Sedrun Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Skiarena Andermatt-Sedrun na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 07. dec 2022 a predbežným dátumom konca 16. apr 2023. Vďaka 37 zjazdovkám a 22 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +41 (0)58 200 68 68.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: