Timberline Mountain Ceny skipasov 2023/24

Timberline Mountain Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Timberline Mountain? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Timberline Mountain Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:
Dieťa0-12
Dospelý13-59
Senior60+
Platné pre: 2022-2023Ceny platné do: 30. 4. 2023432.00649.00432.00
Poznámka: Gold Season Pass full pricing is shown. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 17. aug 2022. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Timberline Mountain Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
Aktualizované: 28. 12. 2017
Dieťa6-12
Dospelý
1 deň52.0072.00
1 deň - víkend72.0092.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 28. dec 2017. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Timberline Ubytovanie

Timberline Mountain Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Timberline Mountain je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Timberline Mountain vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Timberline Mountain Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Timberline Mountain na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 23. nov 2023 a predbežným dátumom konca 26. mar 2024. Vďaka 22 zjazdovkám a 6 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle (800) SNOWING.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: