Wilmot Mountain Ceny skipasov 2022/23

Wilmot Mountain Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Wilmot Mountain? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Wilmot Mountain Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:Dieťa5-12Dospelý13+
Platné pre: 2019-2020Ceny platné do: 27. 5. 2019489.00939.00
Poznámka: Pricing shown is for the full Epic Pass. Visit ski resort website for most up to date season pass pricing and to buy a season pass.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 09. máj 2019. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Wilmot Mountain Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
NázvuAktualizované: 9. 5. 2019
Poznámka: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: https://www.wilmotmountain.com/tickets-rentals/lift-tickets/pricing

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 09. máj 2019. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

Wilmot Mountain Ubytovanie

Wilmot Mountain Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Wilmot Mountain je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Wilmot Mountain vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Wilmot Mountain Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Wilmot Mountain na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 03. dec 2022 a predbežným dátumom konca 12. mar 2023. Vďaka 21 zjazdovkám a 11 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle (262) 862-2301.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: