Cascade Mountain Ceny skipasov 2023/24

Cascade Mountain Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Cascade Mountain? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Cascade Mountain Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:
Dieťa0-12
Junior13-17
Dospelý18-59
Senior60+
Platné pre: 2022-2023Ceny platné do: 1. 9. 2022159.00487.00609.00487.00
Poznámka: Platinum Pass pricing. Visit resort website for most up-to-date season pass pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 26. aug 2022. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Cascade Mountain Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
Aktualizované: 15. 1. 2021
Poznámka: Visit resort website for most up-to-date lift ticket pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 15. jan 2021. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Cascade Mountain Ubytovanie

Cascade Mountain Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Cascade Mountain je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Cascade Mountain vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Cascade Mountain Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Cascade Mountain na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 26. nov 2023 a predbežným dátumom konca 17. mar 2024. Vďaka 48 zjazdovkám a 11 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle 608-742-5588.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: