Koľko snehu napadlo v stredisku White Pass túto zimu a za posledných 10 lyžiarskych sezón? Výška snehu v stredisku White Pass v priemere dosahuje . Počas 62 dní v roku, kedy v stredisku snežilo, napadlo 757cm nového snehu, najsilnejšie sneženie prinieslo 81cm prašanu. Uvedené hodnoty sú priemerom za posledných 10 rokov a pochádzajú od prevádzkovateľov strediska.
| Koľko snehu napadlo | Dni, kedy snežilo | Priemerná výška snehu | Max. výška snehu | Najväčšie sneženie | |
|---|---|---|---|---|---|
| november | 57cm | 4 dni | 38cm | 112cm | 46cm |
| december | 153cm | 11 dni | 84cm | 193cm | 46cm |
| január | 178cm | 14 dni | 163cm | 16 160cm | 79cm |
| február | 192cm | 15 dni | 151cm | 279cm | 61cm |
| marec | 154cm | 14 dni | 177cm | 315cm | 58cm |
| apríl | 72cm | 7 dni | 163cm | 345cm | 81cm |
| máj | dni | 130cm | 175cm | 3cm |
| Koľko snehu napadlo | Dni, kedy snežilo | Priemerná výška snehu | Max. výška snehu | Najväčšie sneženie | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012 — 2013 | 846cm | 71 dni | 173cm | 246cm | 46cm |
| 2013 — 2014 | 886cm | 76 dni | 93cm | 170cm | 61cm |
| 2014 — 2015 | 411cm | 33 dni | 39cm | 76cm | 38cm |
| 2015 — 2016 | 772cm | 63 dni | 173cm | 264cm | 51cm |
| 2016 — 2017 | 1 024cm | 78 dni | 181cm | 290cm | 46cm |
| 2017 — 2018 | 859cm | 70 dni | 130cm | 201cm | 61cm |
| 2018 — 2019 | 653cm | 48 dni | 123cm | 213cm | 46cm |
| 2019 — 2020 | 805cm | 53 dni | 159cm | 216cm | 64cm |
| 2020 — 2021 | 574cm | 47 dni | 167cm | 279cm | 61cm |
| 2021 — 2022 | 790cm | 58 dni | 133cm | 213cm | 81cm |
| 2022 — 2023 | 909cm | 82 dni | 343cm | 16 160cm | 51cm |
| 2023 — 2024 | 800cm | 70 dni | 154cm | 229cm | 61cm |
| 2024 — 2025 | 747cm | 70 dni | 136cm | 290cm | 33cm |
| 2025 — Doteraz | 508cm | 41 dni | 82cm | 216cm | 58cm |
| Priemer | 757cm | 62 dni | 150cm | 1 362cm | 55cm |