Recenzie Ždiar - Strednica

Poznáte Ždiar - Strednica? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Ždiar - Strednica nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Ždiar - Strednica

Spolu (3.5)
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
Miroslav
Super pre začiatočníkov. Milý personál. Normálne ceny. Veľké parkovisko blízko svahu.
Blízko parkoviska, normálne ceny, chutné jedlo
Nič zásadné
Martusha a
Stredisko je autom veľmi dobre prístupné - stále po hlavnej ceste. Zjazdovka je doslova hneď vedľa parkoviska ....stačí pár metrov a ste na svahu. Svoj "kopček" si tu nájde každý, kto rád lyžuje a nevyhľadáva adrenalín. Ak je dosť snehu, tak je to fajn. Trate sú síce krátke, ale pomerne dobre upravené. Ak však chcete zažiť ranný "menšester", treba byť na svahu medzi prvými. Cena lístka je vzhľadom k iným strediskám pomerne dobrá. Avšak je veľkou škodou, že už neponúkajú žiadne regionálne zľavy - tie sú už minulosťou. Veľmi milý personál v lyžiarskej škole - nastavili dcére viazanie na lyžiach, a to doslova za úsmev a pekné slovo.
Neplatené parkovisko hneď pri zjazdovke. Netreba nikam chodiť. Obuješ lyže doslova pri aute a ideš.
Pomerne malá plocha na lyžovanie. Krátke zjazdovky. Ak je pekné počasie, tak okolo 10:00 - 11:00 je to už veľmi preplnené.
Michal Gasparovic
Prišli sme cez totálne oteplenie kde na zjazdovkách bolo plus 12 stupňov takže katastrofa. Ale ukecali sme vlekara / majitela aspoň na ten detský vlek a nakoniec sme mali skvelý deň, keďže nám pustili aj pomu a ešte aj inštruktáž pre decka, a to všetko za pár €. Takže ústretovosť 1*. Vrátili sme sa o dva dni neskôr, otvorených pár vlekov, 2h-12€ nie je veľa takže cenovo asi optimálne. Svahy sú skvelé pre začiatočníkov a pokročilých, decká sa vylyzovali do zblaznenia. Skočili sme aj do Poľska do strediska Bialka (?) a s tým sa Ždiar nemôže porovnávať, ale tým že je menší a menej ľudí mi bol sympatickejší. Za mňa, po sto rokoch v Ždiari, spokojnosť na 100% hoci sme nemali takmer žiaden sneh.
Vhodné pre rodiny s detmi
Vždy sa niečo najde
lukas undefined
na zaciatok sezony na rozjazdenie skvele
undefined
Rado
celkom fajn
Rado
zjazdovky fajn, výborné pre začiatočníkov, ale expert by tam nemal čo robiť
jedna sedačková lanovka
nie je technické zasnežovanie, ku koncu sezóny tam nie je žiaden sneh
Jozinko
Odporúčam! Výborne upravené zjazdovky a milá obsluha, aj ceny celkom fajn.
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom Ždiar - Strednica, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.