Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu:Ochrana osobných údajov
Ok

Aktuálne snehové správy Vysoké Tatry

Snehové podmienky v lyžiarskych strediskách regiónu Vysoké Tatry. Aktuálna výška snehu, stav snehu, koľko zjazdoviek je otvorených a koľko vlekov premáva, kedy snežilo a aké bude počasie v ďalších dňoch. Všetko podstatné o snehu v regióne Vysoké Tatry na jednom mieste, pre kompletné snehové správy kliknite na názov strediska.
0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodínPozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan!Prihlás sa teraz!

Reklama

Do Tatranskej Lomnice mieria Snežné psy ©Marek Hajkovský

Do Tatranskej Lomnice mieria Snežné psy

Moderátor Andrej Bičan, 50 severských psov spolu s mašérmi, súťaže, rozprávky, 12 stanovíšť s hrami Od póla k pólu, živá socha nórskeho polárnika Amundsena, expedičné výpravy a záchranné akcie s lavínovými psami, dog dancing, areál na sánkovanie, hladkacie bernardíny a výborná zábava s Funny Fell...

Celý článok

Víkendové večerné lyžovanie ! ©Bachledka ski/sun

Víkendové večerné lyžovanie !

.Každý piatok, sobotu aj nedeľu si prídite užiť skvelú večernú lyžovačku v Bachledke. Víkendový večerný relax na lyžiach si môžte užiť na osvetlenej zjazdovke Bachledka II.

Celý článok

Strachan Ski Centrum otvorilo prvú skicrossovú trať svojho druhu na Slovensku! ©Strachan Ski Centrum

Strachan Ski Centrum otvorilo prvú skicrossovú trať svojho druhu na Slovensku!

Od stredy 24.1. je v lyžiarskom stredisku Strachan Ski Centrum v Ždiari otvorená jedinečná skicrossová trať, ktorú si môžu vyskúšať všetci lyžiari bez rozdielu. Vďaka trom rôznym líniam je vhodná aj pre malé deti či menej skúsených lyžiarov.

Celý článok

Fotografie Vysoké Tatry

S predstihom? Na poslednú chvíľu?

Reklama

Reklama