Schwellbrunn - Appenzellerland Ceny skipasov 2023/24

Schwellbrunn - Appenzellerland Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Schwellbrunn - Appenzellerland? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Schwellbrunn - Appenzellerland Sezónne skipasy

*Ceny v CHF
Platné pre:
Dieťa
Dospelý
Platné pre: 2019-2020Ceny platné do: 19. 4. 2020100.00220.00
Poznámka:

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 22. nov 2019. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Schwellbrunn - Appenzellerland Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizované: 10. 12. 2020
Dieťa
Dospelý
1 deň18.0025.00
4 hodiny14.0020.00
Poznámka:

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 10. dec 2020. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Schwellbrunn - Appenzellerland Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Schwellbrunn - Appenzellerland je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Schwellbrunn - Appenzellerland vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Schwellbrunn - Appenzellerland Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Schwellbrunn - Appenzellerland na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 24. feb 2024 a predbežným dátumom konca 03. mar 2024. Vďaka 3 zjazdovkám a 1 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +41 (0)71 8983300.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.