Recenzie Ski Lysá

Poznáte Ski Lysá? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Ski Lysá nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Ski Lysá

Spolu (3.7)
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
Richard Demko
sobotnajsia zjazdovka slabsia - vplyvom počasia, nedeľná zjazdovka - nádhera. Vlekári ochotní, šikovní. Super obedňajšie prestávky obidva dni (v nedeľu sme si na voľný stôl síce trošku počkali )- na kritej terase s nádherným výhľadom a veľmi milou a príjemnou obsluhou, slečny aj napriek extrémnemu návalu ľudí boli super naladené, ochotné, milé, a hlavne usmievavé :) takže za nás určite 1*
diana kopcakova
Boli sme u vás na silvestra cez deň. Na terase je síce chladnejšie ale vykompenzované sme to mali dobrým jedlom a veľmi príjemnou usmievavou obsluhou, dievčatá boli napriek návalu ľudí ochotné,rýchle, usmiaté. Určite sa k vám budeme radi vracať
Jakun Lazorčák
Celkovo to môže byť to naj stredisko od Tatier na východ, len treba spojazdniť zvyšné vleky
Úžasné stredisko na skvelom mieste
Išiel len malý vlek a 1000m, jeden stal, ďalšie sa opravujú
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom Ski Lysá, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.