Tu nájdete všetky správy z prvej ruky, ktoré odoslali lyžiari priamo zo zjazdoviek prostredníctvom našej appky. Aj vy chcete zdielať svoje dojmy z lyžovačky? Stiahnite si našu bezplatnú aplikáciu Sneh & snehové správy OnTheSnow z Google Play či z Apple Store a získate permanentný prístup k všetkým údajom o viac ako 2000 strediskách, výške snehu, o prašane či o počasí a navyše budete môcť pridávať vlastné fotky a komentáre priamo z lyžiarskych stredísk, kde sa práve lyžujete.
Umelý sneh na výlete 22. – 25. januára bol celkom dobrý, ale aj s poriadnym množstvom ľadu. Snowboard bol dosť rozdrvený. Sneh tu nebol už viac ako mesiac. 24. januára ma zasiahla búrka a všetky svahy mali poriadny prašan, aj keď bol zmiešaný so zamrznutým dažďom. Čierne boli najľadovatejšie. Modré ...
pred 3 týždňami
Momentálne budujú základňu späť na druhej strane hory. Skutočne premenlivé podmienky od tvrdého prachu, hrubého granulovaného prachu až po naviaty prach. Zdá sa, že veľryby budú väčšie, keďže sneh bude tento týždeň pokračovať.
pred 1 mesiacom
14. decembra boli zaznamenané jedny z najlepších podmienok na začiatku sezóny. Ľadu bolo minimálne okrem úpätia Lower Sunrise. Eagles Swoop mal skvelý úkryt a žiadne magnáty.
pred 2 mesiacmi
Získajte to, kým môžete. 5. 3. 2025. Premenlivé podmienky od tvrdého snehu, ľadu, sladkého a mäkkého snehu. Včera pršalo, takže na to dôvod. Cez víkend sú nízke teploty, možno napadne čerstvý sneh a všetko bude dobré.
pred 11 mesiacmi
Dnes dosiahlo 19°C. Aj napriek tomu to bolo skvelé. Väčšina snehu z predchádzajúcich búrok sa už roztopila, ale to, čo zostalo, je naozaj pekné a mäkké. Minimálne ľadu a horný cliffhanger si vychutnali naozaj zábavné jazdy.
pred 1 rokom
Dobrý výhľad na celé stredisko! V stredu (19. 2. 2025) som sa tam vybral na jednodňový výlet. Pravdepodobne najlepšie podmienky pre Wintergreen, aké som videl od sezóny 2012/2013, všetky zjazdovky sú otvorené.