Recenzie Čičmany

Poznáte Čičmany? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Čičmany nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Čičmany

Spolu (2.1)
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
Daniel
Neodporúča
Vzdialenosť
Zastaralé bez investície do strediska
Gabriel Michalec
- aktualne v prevadzke 2 male vleky avsak za plnu cenu - spinave vleky/disky predpokladam od maziva - ostali nam znecistene kombinezy - stredisko nedodrziava a nekontroluje zasady spravania na svahu - povinne pouzivanie prilb pre deti do 15 rokov, deti pri predbiehani zo zadu krizuju cestu - takze ich mozte zvalcovat - miestny na sankach isli stredom svahu!!! - pristup vlekarov lahostajny - cest vynimkam! - z rozhovoru s vlekarom bolo jasne, ze pil pocas sluzby alkoholicke napoje! - velmi slabe a na ponukane sluzby predrazene stredisko
malo ludi
cele stredisko
Marek Kováčik
Krásne prostredie s možnosťou po ližovaní si užiť aj kultúru a architektúru, Vstupy na vleky sú veľmi dobre riešené takže nedochádza ku tlačenici ani pri väščom nápore ližiarov, a čakačky sú aj v sobotu krátke. Naopak sa mi nepáčilo koncipovanie bufetu a vlekov kedy treba ísť do kopca a teda zabrať palicami, čo nieje práve boardfreandly. Nepáčilo sa mi že neboli vykolíkované upravené trate na voľnom priestranstve a pri zlej viditeľnosti vletíte do hlbokého snehu.
prostredie, vstupy na vleky, krátke čakačky na vlek aj pri väčšom nápore ližiarov
nevykolíkovaná upravená časť zjazdovky, len jedna kasa,
jozef
začíname milovať tieto malé jednoduché a intímne strediská, kde je cez týždeń minimálne lyžiarov, všetko je v blízkosti a hlavne nič viac vám na 2 dni netreba, ak nie ste úplne rozmaznaní.. Vrelo odporúčame.. :)
dobré ceny, veľmi dobrá strmá zjazdovka vždy upravená
nie sme v Schladmingu s 220km zjazdovkami
Matam
Dnes to bola katastrofa, vyhodene peniaze zbytočne, neupravena ani jedna zjazdovka, nahrnuty sneh same kopčeky, idealne tak akurat na nejaku zlomeninu...to teda pokaslali...
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom Čičmany, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.