Moena-Alpe Lusia-Bellamonte, Tre Valli

Tre Valli Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská

Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Tre Valli Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská

Kvalita/Cena

Perfektné zjazdovky, kvalitné služby, dobré zázemie, ubytovanie na dosah a optimálny pomer kvality a ceny. Ideálne miesto pre skvelú lyžiarsku dovolenku na snehu.

Tre Valli - Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská | Ktoré sú najobľúbenejšie strediská?

Užívatelia OnTheSnow hodnotia lyžiarske strediská v regióne Tre Valli vo viacerých kategóriach. Ktoré stredisko je najvhodnejšie pre rodiny s deťmi? Ktoré má najlepšie zjazdovky? Kde nájdete najlepšie snowparky? V ktorom stredisku je najlepšia apres-ski zábava? Naši užívatelia sa s vami o svoj ​​názor delia tu - a vy sa samozrejme môžete pripojiť tiež tiež.

Naplánuj si lyžovačku

Tre Valli Ubytovanie

Strediská - Tre Valli FAQ

Tre Valli sa nachádza v srdci Trentina a Venetiánskych Dolomitov, v okolí hlavných lyžiarskych stredísk Moena, Falcade a San Pellegrino Pass. Nájdete tu 100 km perfektne upravených zjazdoviek, navyše aj s moderným zasnežovacím systémom ale aj 60 km bežeckých tratí. Strediská Falcade a San Pellegrino sú prepojené, avšak ak sa chcete dostať do stredísk Moena alebo Lusia musíte využiť služby miestnych skibusov.Trať Skitour of Love prechádza všetkými strediskami a každý kto ju celú prejde dostane zábavný darček. Lyžiarska oblasť Three Valleys pozostáva z: údolia Fassa s San Pellegrino Pass, údolia Biois s Pale di San Martino, Monzoni, Catinaccio a pohoria Marmolada, ktoré Vám počas lyžovačky poskytnú neuveriteľný výhľad.
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.