Steinberg am Rofan Ceny skipasov 2022/23

Steinberg am Rofan Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Steinberg am Rofan? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Steinberg am Rofan Sezónne skipasy

Poznámka: Preise für Oberbayern.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 01. nov 2017. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Steinberg am Rofan Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v
NázvuAktualizované: 22. 8. 2019Dieťa6-15DospelýSenior
1-dňový16.0024.0024.00
1-dňový - víkend16.0024.0024.00
Poznámka:

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 22. aug 2019. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

Steinberg am Rofan Ubytovanie

Steinberg am Rofan Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Steinberg am Rofan je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Steinberg am Rofan vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Steinberg am Rofan Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Steinberg am Rofan na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 17. dec 2022 a predbežným dátumom konca 12. mar 2023. Vďaka 1 zjazdovkám a 2 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +43 (0)5248 293.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: