Tirolsko

Sillian Recenzie

Recenzie Sillian

Poznáte Sillian? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Sillian nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Sillian

Spolu:
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
Jiří JURA
VAROVÁNÍ!!!!! pokud žijete v EÚ a platíte eurem , hrozí vám , že jedním kliknutím při nákupu skipasu vás doslova okradou o cca30-40euro. Je to velmi jednoduchý system na kterém vydělává banka v Rakousku. Pokud mluvíte německy tak to až tak nehrozí,(pokladní asi zadá platbu v Euru) ale s angličtinou je to horší, Stane se vám, že vás pokladní požádá a zadánáni pinu(platíteli kartou)ale nedá vám možnost si vybrat platbu v USD či Eurách. Vy zaplatíte kartu a na bločku máte cenu v Eurách, ale při výpisu z banky zistíte, že jste platil v USD . Rakouská banka tak vydělá na kurzovém rozdílu... Kompletná recenzia
málo lyžařů, poloprázdne svahy...
pozor na prodej skipasu
pred 3 rokmi
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti s týmto strediskom. Pridaj svoju recenziu, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti v stredisku páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všetky práva vyhradené.