Airolo Ceny skipasov 2023/24

Airolo Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Airolo? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Airolo Sezónne skipasy

*Ceny v CHF
Platné pre:
Dieťa6-12
Junior13-19
Dospelý20+
Senior
Platné pre: 2020-2021Ceny platné do: 25. 4. 2021495.00790.001,130.001,015.00
Poznámka: Preise gelten für den Schneepass Zentralschweiz, gültig in 14 Skigebieten und für über 600 Pistenkilometer.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 15. jún 2020. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Airolo Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizované: 15. 6. 2020
Poznámka: In Airolo Pesciüm hängen die Preise von Anfrage und Faktoren ab wie: Saison, Datum der Buchung, Zeit und Wochentag. Die einzigen fixierten Preise sind die unserer Leventina Saison Ski Card und der Einzelfahrten. Je früher man bucht desto billiger wird es.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 15. jún 2020. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Airolo Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Airolo je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Airolo vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Airolo Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Airolo na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 16. dec 2023 a predbežným dátumom konca 07. apr 2024. Vďaka 0 zjazdovkám a 8 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +41 (0) 91 8738040.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.