Ebnat - Kappel, Solothurn

Solothurn Skipasy

Solothurn Ceny skipasov

Ceny skipasov v lyžiarskych strediskách regiónu Solothurn. Kde sú lacné skipasy?

Solothurn Ceny skipasov

*Ceny v CHF
Stredisko
Sezónny skipas Dospelý
Sezónny skipas Dieťa
1-dňový Dospelý
1-dňový Dieťa
Kúpiť online
Ebnat - Kappel320.00220.0030.0024.00
Upozornenie: Ceny sa môžu zmeniť. Ohľadom aktualizácií kontaktujte strediská.

Naplánuj si lyžovačku

Solothurn Ubytovanie

Solothurn Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Solothurn Informácie o sezónnych permanentkách

Koľkokrát navštívite strediská v Solothurn? Sezónna permanentka je najlepšia voľba pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, kto sa chcú do lyžiarskych stredísk v regióne Solothurn vracať v priebehu celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vyberať z rôznych druhov skipasov, ktoré vyhovujú každej vekovej kategórii a preferenciam.

Držitelia sezónneho skipasu získajú okrem sezónnej permanentky zvyčajne aj najlepšiu cenu a rôzne ďalšie výhody.

Solothurn: Informácie o denných skipasoch

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite pred sezónou, v hlavnej sezóne, v TOP sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom ročnom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipas si môžete zakúpiť online na webovej stránke strediska alebo osobne v pokladni strediska. Pre podrobné informácie kontaktujte konkrétne stredisko.

Akciové ponuky

Najlepší spôsob, ako ušetriť, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame vám pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami lyžiarskeho strediska, kde nájdete všetky druhy ponúk vrátane špeciálnych akcií, ubytovania a výhodných kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.