Großeck - Speiereck Recenzie

Recenzie Großeck - Speiereck

Poznáte Großeck - Speiereck? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Großeck - Speiereck nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Großeck - Speiereck

Spolu:
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
Jano Olah
Veľmi pekne strediska ,boli sme v marci a boli sme veľmi spokojní,malo ľudí všetko v prevádzke zjazdovky sú veľmi dlhé a niektoré ako slávna A1 (7km)aj veľmi siroke Zo strediska grosseck lyzujete buď do mautendorfu alebo do st michael zjazdovky sú dlhé okolo 8km hore idu moderné rýchle kabínky,hore nájdete už aj staršie lanovky .Vedľajšie stredisko Aineck asi 4km od st michael (prepojenie ski busom) začína v dedine st margareten do tretiny svahu ide pomalá staršia lanovka ale ďalej pokračujú dve moderné kabinky a z vrchu Aineck sa už dostanete lyzami aj do katschbergu . Ak máte viac denný pás tak lyzujete v 4 strediskách vrátane Obertauern (tam sa nám veľmi nepáčilo krátke trate adost komerčné) . Na záver že pomer ceny kvality ok. Vrátime sa aj tento rok!... Kompletná recenzia
Siroke dlhé zjazdovky a malo ľ...
Malo ubytovaní v blízkosti zja...
pred 6 rokmi
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom , pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.