Salzbursko

Weissee Gletscherwelt Recenzie

Recenzie Weissee Gletscherwelt

Poznáte Weissee Gletscherwelt? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Weissee Gletscherwelt nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Weissee Gletscherwelt

Spolu:
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem

Všetky recenzie

Najnovšie
peter
V januári 2015 som s rodinou býval v hoteli Rudolfshutte, priamo na svahu. Čistá alpská atmosféra, vyšlo nám počasie. Hotel na veľmi slušnej úrovni, za prijateľné ceny, deti do 12 rokov zdarma. Skipasy sa dajú zohnať aj cez rakúsky "zľavomat" a potom sa lyžuje lacnejšie ako na Slovensku. Neprekážajú ani staršie vleky a lanovka, užšie ľadovcové zjazdovky a možné vrtochy počasia. Oáza kľudu, bez afektovaného smiechu z apres-ski barov, jednoznačne odporúčam. Ledva som zohnal izbu na január 2016. Rudolfshutte sa rýchlo zapĺňa.... Kompletná recenzia
Poloprázdne zjazdovky, úžasná ...
Staršie vleky
pred 6 rokmi
Gabika Valanska
Hotel Rudolfshutte na slusnej urovni, skvela kuchyna, vyborne sluzby. Jednoznacne odporucam. Velke pozitivum tohto hotela je byvanie priamo na svahu pri lanovkach. Z lyzovania trosku sklamanie, hlavne nam nevyslo pocasie - iba jeden pekny den za tyzden, inak snezenie, hmla, vietor. Celkovo je tam menej trati a lanoviek, navyse pocas nasho pobytu nesla lanovka Tauernmoss ani cierna zjazdovka - bol tam nedostatok snehu, co vsak bolo asi specifikum tejto zimy- nezimy. Pri lepsom pocasi by z toho mohla byt super dovolenka.... Kompletná recenzia
dve deti do 12 rokov zdarma
menej zjazdoviek, nevyslo poca...
pred 8 rokmi
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti s týmto strediskom. Pridaj svoju recenziu, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti v stredisku páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všetky práva vyhradené.