Bad Hofgastein-Bad Gastein – Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel Ceny skipasov 2022/23

Bad Hofgastein-Bad Gastein – Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Bad Hofgastein-Bad Gastein – Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Bad Hofgastein-Bad Gastein – Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v
NázvuAktualizované: 5. 8. 2022Dieťa2006-2015Junior2003-2005Dospelý2002+Senior
2-denný skipas60.5090.50121.00121.00
6-denný skipas149.50224.00299.00299.00
Poznámka: Ab 2 Tagen sind die Skipässe in ganz Ski amadé gültig.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 05. aug 2022. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

Bad Hofgastein-Bad Gastein – Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Bad Hofgastein-Bad Gastein – Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Bad Hofgastein-Bad Gastein – Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Bad Hofgastein-Bad Gastein – Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Bad Hofgastein-Bad Gastein – Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 03. dec 2022 a predbežným dátumom konca 16. apr 2023. Vďaka 29 zjazdovkám a 20 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +43 (0) 6432 3393 .

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: